Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook - Bizonyos ember(ek)...

Facebook - Bizonyos ember(ek) messenger chatfejének előre sorolása?

Figyelt kérdés
Sziasztok, lehet fura kérdés, de a napokban elgondolkodtam ezen: Nem tudom volt-e már veletek hasonló, de telefonon ahogy a messengeren pörgettem az ismerősök között, rábukkantam egy személyre, akivel soha nem is beszéltem (anno még ő jelölt be, de nem ismerjük egymást személyesen) Megnéztem a profilját hogy ki is ő, és ennyi. Utána következő napokban, ha fönn van, mindig őt dobja fel legelől a chatfejek között, azok közé az emberek közé, akikkel napi szinten beszélgetek. A kérdés igazából az, hogy ez a chatfej megjelenés szerintetek oda-vissza működik? Attól még hogy egyszer rámentem, vajon engem is feldob nála az elsők között, vagy ez csak nálam van meg? :D

2021. szept. 9. 07:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés kiszámíthatatlan.


Amúgy ha nem is ismered az illetőt személyesen, csak még anno visszaigazoltad és ha kicsit már zavarni kezd téged, hogy mindig elől van, azok között, akikkel beszélni szoktál, esetleg kitörölheted az ismerőseid közül az illetőt. Ha nem ismeritek egymást személyesen és semmi okod nincs arra, hogy az ismerőseid között kelljen tartanod.

2021. szept. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1, nem ez volt a kérdés, nyilván kitörölhetném stb, ezzel én is tökéletesen tisztában vagyok ;)
2021. szept. 10. 07:10
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos, hogy nem vagy nála is elől csak emiatt. Nálad is most azért van ott, mert ránéztél.
2021. szept. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!