Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagramon hogy lehet megolda...

Instagramon hogy lehet megoldani ezt, hogy kerülhetnek oda a képeim?

Figyelt kérdés

Vannak olyan oldalak amelyek bizonyos emberek fotóit vagy akár tematikus képeket gyűjtenek össze és tesznek közzé.


X ember fotóját megtalálhatom pl. a saját oldalán is, de mondjuk olyan oldalon is, ahol teszem azt így vagy úgy kinéző férfiak és nők fotóit teszik közzé.



Oda hogy kerülhetne be nekem is olyan fotóm ami teljes odavág amúgy?


Én küldjem el nekik? Küldjek üzenetet instagramon? Vagy valahogy valamit be kell írnom a kép alá # jellel vagy @ jellel és ők erről értesülnek és beteszik a képem?

Vagy hogy?



Köszi!



2021. szept. 12. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

A hashtag (#) nem csak arra szolgál, hogy jellemezd a képeid tartalmát vagy készítési körülményeit, hanem ezek keresési és szűrési kulcsszavak a rendszerben. Ha adott hashtagekkel felcímkézed a képeidet, akkor arra a hashtagre rákeresve a rendszer kilistázza az összes felcímkézett képet, és az eredeti tartalomra hivatkozik vissza.

Nem töltik fel neked több példányban és mások oldalaira a képeidet, hanem a te fiókod tartalmát linkeli be a rendszer találatként.

2021. szept. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De én nem ezt kérdeztem.


Hanem amikor pl. jó pasik képeit pusztoló oldalra bekerul.

Nem hashtag hanem közzé teszi ilyen oldal.

De ez most csak egy példa volt.

2021. szept. 12. 10:29
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont valaki beküldi a képeket, vagy egyszerűen összelopkodják a netről.
2021. szept. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!