Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most látta hogy fizettem?

Most látta hogy fizettem?

Figyelt kérdés
Anyukámnak, van egy revolut kártyája, amihez vett nekem, egy junior kártyát. fizettem, helyesebben 3 hónapig ingyenes az a dolog amit vettem. kaptam egy bizonylatot az emailcímemre.láthatta?

2021. szept. 17. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a Revolut-ban minden tranzakciót lát, akár kártyákra bontva is.
2021. szept. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez tranzakciónak számít?
2021. szept. 17. 16:23
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha már visszaigazolást is kaptál róla, valami mégis csak történt. Ez valami előfizetés lehet, aminek az első 3 hónapja ingyenes, de az attól még egy élő szerződés amit automatikusan le fog vonni az ingyenes időszak végén, ha addig nem mondod le. Ezt a rendszerben látnod kell, hogy van egy élő előfizetés a kártyához rendelve, hiszen anélkül szabályozni sem lehetne az előfizetést (alapvetően ott mondod le, ahol az előfizetés létrejött, de a kártyakibocsátónál is lehet).


Ha tranzakció nem is történt, valószínűleg a fiók adatiban ott lesz az infó róla. Onlyfans volt legalább, hogy ennyire félsz?

2021. szept. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Szülőknél megjelenik egy lista, minden egyes tranzakció listázásra kerül. Ha szeretnél küldök képernyőképet, de szerintem felesleges.
2021. szept. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden pénz forgalom tranzakció. (Tranzkació minden olyan művelet, ami megszakadása vagy sikertelensége esetén vissza áll az eredeti állapotba.)

Tehát igen: minden vásárlás egyben tranzakció is. Ezek a pénzbeli forgalmak nyilván látható és a számlán szereplő összeg is. Persze az arra jogosult személynek.

2021. szept. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi, bár nem örülök neki.
2021. szept. 17. 17:29
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Revolu Junior-nak pont az a lényege, hogy a kedves utód is megtanuljon a pénzzel bánni. :) Szülői felügyelet alatt.

Nem úgy megy ez, hogy tessék fiam itt van 100ezer és verd el szerencsejátékra és drogra. :)

2021. szept. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nem ide tartozik, de mire fizettél elő, hogy ennyire aggódsz miatta?
2021. szept. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jól van, köszi a válaszokat. Spotify. Annyira nem félek.
2021. szept. 18. 09:19
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Arra én is elő vagyok fizetve. :)
2021. szept. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!