Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon be lehet azt...

Facebookon be lehet azt állítani, ha rákeresnek a nevemre ,akkor nem dobjon fel?

Figyelt kérdés
Tehát ha egy idegen rám keres úgy hogy pl "kovács tibor", akkor azt mármint a kereső ne dobja fel.
2021. szept. 17. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Írd át a neved "Kovács Péterre, akik már ismerőseid, ők látják hogy te vagy, akik keresnek azok viszont nem találnak meg.
2021. szept. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1 Csak miután kamu profilnak hiszi a facebook, igazoltatni akarja hivatalos okirattal (amit majd nem tud) és törlik a fiókját. Remek ötlet ;)
2021. szept. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mostanában nem néztem, de régebben be lehetett úgy állítani, hogy random embereknek ne dobjon ki, csak ha van közös ismerősötök, akkor jelenj meg találatként.


Valami olyasmit keress, hogy láthatóság, ki találhat meg.

2021. szept. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2# teljesen kizart. Én is így vagyok fent csak a saját futommal. A vezetéknevem más. Honnan venne azt a facebook hogy ez kamu profil?
2021. szept. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kettes, nekem van rendes kamuprofilom is kettő évek óta! 😀😀
2021. szept. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!