Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történt instagramon?

Mi történt instagramon?

Figyelt kérdés

Van kettő ember akiket követtem, rendszeresen csináltam képernyő képet is a storykrol(ha ez fontos.)

A lényeg, hogy egyik napról a másikra eltűnt mindkettő. Azt írta ki, hogy a fiók nem található.

Hiába regisztráltam új fiókokat, ezt írta ki. Ha beirtam az insta keresőbe a nevüket, nem dobta ki őket. Olyan volt mintha törölték volna magukat. Aztán töröltem az instat és beirtam Googleba a nevüket és úgy már mutatta hogy ugyanúgy fent vannak, de ahogy bejelentkeztem, megint azt írta ki, hogy a fiók nem található.. Laptoprol ugyanez volt, kivéve nővérem profiljarol tudtam gond nélkül megnezni újra mindent.. Végül csináltam (laptoprol) egy másik profilt és úgy már ezzel is lehet látni őket. Mi lehet erre a magyarázat? Már a telefont hard reseteltem, de ez se oldotta meg.


Elképzelheto hogy tiltottak magát a telefonom?



2021. szept. 19. 18:07
 1/1 Noren1989 ***** válasza:
Letiltottàk a te és az àltalad létrehozott fiókokat.
2021. szept. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!