Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit kéne csinálnom, hogy...

Mit kéne csinálnom, hogy kicsit gyorsabb legyen?

Figyelt kérdés

Asztali pc-n ha megnyitom a facbookot, és írkálnék az embereknek akkor folyamatosan akad az írás, azaz begépelem amit akarok, és nem látszik az amit írtam, csak jópár másodperc múlva, és akkor ugye elolvasom mit írtam, nyomok egy entert és szintén másodpercekbe telik mire el is küldi, de attól csak áll.

Közben a facebookot tudnám böngészni, tehát nem maga az alkalmazás akad, hanem csak a messenger része.

Töröltem az előzményeket, de semmi.

Nem tudom, mit kéne csinálnom?

Csak a facebookon akadozik az írás, sehol máshol.

Minden más gyors, megjelenik, látom stbstb....



2021. szept. 22. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül a problémával, csillió ember küzd vele az elmúlt napokban/héten, tele vannak velük a fórumok. A facebook fejlesztői megint (el)variáltak valamit. :)
2021. szept. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, úgy hogy piacon legerősebb gamer laptopom van Asus ROG Strix és így is beakad a facebook. :)

- Ryzen9

- RTX3080

- 32GB Ram

- stb...

2021. szept. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy hívják: software hiba, gondolom a facebook JS kódjában van a baki...
2021. szept. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na várjatok, például, 2-es, Nekem Ryzen 5 2600X van, 16Gb Ram 3200MHZ-vel. De, ezt figyeld, régebben egy 2,4ghz-s 4 magos xeon volt, amit eléggé lehúzott a facebook, nagyon akadt rajta, majd átraktam a hdd-ket a másik gép-be, amin ugye a Ryzen 5 van, és azóta megszűnt, az akadás, és processzor 100%-on dolog, (Az is igaz, hogy módosításokkal, még párszor gyorsabb lett mint alapból kell lennie, (Nem Overclock)) A Videókártya 560Ti.


Kezdem úgy gondolni, semmi köze a proci-hoz, itt a facebook csinál valamit, ez valami korlátozásos módszer, bármi ilyesmi, esetleg túl sok a felhasználó de nem akarnak tiltani senki, így hát, lekorlátozzák a teljesítmény-t felhasználóra, mert azt nem tiltja a törvény.


Válasz a kérdezőnek: Nos kérdező, azt kell tenned, amit sokaknak leírtam, de a többség nem bízott bennem, így semmi nem lett belőle :D Először is, teamviewer kell, ott módosítunk a gépen jó sok dolgot, utána kipróbáljuk, ha működik, és jól működik, leírjuk ide is.

2021. szept. 23. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4

SSD-m van csak. (2-es vok)

2021. szept. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös, SSD-HDD :D Az mindegy, én csak hdd-t írtam, mert az jutott eszembe, ugyanúgy azt írtam: "átraktam a hdd-ket a másik gép-be"
2021. szept. 24. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!