Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vodafone telefonos alkalmazáss...

Vodafone telefonos alkalmazással lehet valamit kezdeni?

Figyelt kérdés

Pár éve még viszonylag jól működött, bár már ott is zavaró volt, hogy használhatatlan az app ha nincs lefrissítve, sokszor netem se volt rá külön, hogy mindig leszedjem az 50megás frissítéseiket. De legalább működött utána...

Mostani alkalmazás meg annyira nem működik nálam, hogy hihetetlen. Lefrissítettem(megint) és kiírja, hogy nincs böngésző a telefonomon, ezért nem tudok belépni. Miért nem az appon csinálták meg? Minek az app akkor? Ha belépek böngészőből(ami van amúgy) azt meg nem látja az app. Azt se értem miért kell fel le törölgetni uodatekor. Nem hiszem el bogy nem tudnak egy normális fejlesztőt kifizetni. Megéri így egyáltalán a mobilnet náluk? Sok panaszt láttam hogy valaki az app miatt nem tudta befizetni a számlát se



2021. szept. 23. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem működik hetek óta, nincs böngésző a telefonomon, stb. De annyira büszkék rá, hogy mindent összevontak egy helyre, hogy egyszerre kezelhesd az összes előfizetésed, WOW!

Nyomorék, undorító cég lett belőlük, a kiválóan működő UPC-t is tönkretették. Sajna nincs alternatívám, egyrészt a család miatt, másrészt ez az egyetlen telefonos cég, ami még nincs Fidesz-kézben.

2021. szept. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Pár éve egész jól működött. A politikai része ugyan nem is érdekel, csak nagyrészt ugye kb. az ország fele Vodafonos és így érné meg a dolog. Ez a Jódolgok se volt rossz ötlet tőlük ugye, csak egyszerűen nem működik az app... Néha újratelepítem úgy, hogy letörlöm az appot teljesen előtte, akkor helyre jön az egész. De akkor minek frissítés gomb? Emellett ha épp nem vagyok itthon, hanem munkahelyen és intéznék valami számlázást a telefonon, hogy legyen netem, akkor néha nem tudom, mert ugye le kell tölteni az appot és kapásból elvesz 60 megát a netemből, már amikor van. Ha épp elfogy a netem és jön egy frissítés, akkor szépen megszívtam, mert nem jó sehogy se az app. Most meg böngészős lett az egész, de ha böngészőből belépek az se mindig működik.

De amennyi negatív kommentet kap a Vodafon a play store-ban szerintem ideje lenne valamit kezdeni a dologgal. Én régóta Vodafonos vagyok, de nagyon lefele ível a dolog és ha így haladnak megszűnés lesz a vége.

2021. szept. 24. 10:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem értem, van egy RED extrás előfizetéses telefonom és kifogástalanul működik. De nem vontam össze, mert a kábeles netem Telekomos.
2021. szept. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!