Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok kommentelni...

Miért nem tudok kommentelni és lájkolni instagramon?

Figyelt kérdés
Létrehoztam egy új fiókot, és a régiről átkövettem néhányat(kb 80-at max) gondolom azt hitte, hogy valami bot vagyok és limitálta a kommentet és lájkot. Régen már láttam ilyet de akkor max 2 órája volt ilyen, de most nekem kb 2 hete ilyen, már írtam supportnak is, de semmi.. ha valakinek volt ilyen, és meg tudta oldani, hogy sikerült?

2021. szept. 27. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért kellett az új fiók? Egyszer próbaképpen létrehoztam egy másik facebook profilt, mert pár ismerősömnél láttam, hogy kettő van nekik. Kb. fél órát tudtam használni, aztán nem engedett belépni, másnapra pedig törölték azzal a címszóval, hogy a szabályzatba ütközik.
2021. szept. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Mi lett végül? Ha megoldódott a probléma, mennyi idő után tudtál újra kommentelni?
2022. dec. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!