Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám újra használni...

Hogyan tudnám újra használni a régi Facebook-om?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy éve nem tudok belépni a Facebook-omba, csináltam is újat viszont szeretnék pár képet/beszélgetést lementeni a régiről, de van egy kis gond.


Semmilyen eszközöm nincs már meg amiről régen bejelentkeztem rá és úgy volt beállítva, hogy egy SMS-ben kapott kódot kelljen beírni, ha új eszközről lépnék be a Facebook-ba. A szám sincs már meg azóta. Egyedül az Email címet illetve a hozzátartozó jelszót tudom, de ugye hiába kérek új jelszót amit el is küldenek az Email címre nem tudok bejelentkezni vele, mert az SMS-ben kapott kódot nem tudom beírni. Valami tipp?



2021. okt. 2. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Az buko. Ense tudom hasznalni a regit.. en az email jelszot nemtudom.
2021. okt. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, hogy mi vagyunk a bénák, de egy ekkora cégnek lehetne erre valami megoldása, például ha az illető elküldi, hogy tartja a személyigazolványát, ezzel bizonyítva hogy ő az, akkor visszakapná. Vagy valami ilyesmi, na mindegy.
2021. okt. 2. 13:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van elveszett facebook fiókom. A nyomorul exem fel akarta törni, ezért csak úgy tudtam volna belépni, ha személyivel igazolom, hogy én vagyok X.Y. De mivel B.R néven használtam, így azt nem tudtam igazolni. Egy darabig fájt, aztán túltettem magam rajta.
2021. okt. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!