Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tegyek, hogy több instagra...

Mit tegyek, hogy több instagram követőm legyen?

Figyelt kérdés

Szerintem egy tök korrekt és igényes idézetes-mémes oldalt vezetek, már több mint egy hónapja, mégis csak 3 követőm van.


-használok hashtageket, megjelölök embereket

-nem zaklatok senkit azzal, hogy kövessen be (korábbi rossz tapasztalat, egy másik oldalam nagyon elment rossz irányba emiatt)

-nem követek be 200 profilt csak azért, mert hátha visszakövetnek


Szóval arra várok, hogy megtaláljanak, de ez nem nagyon történik meg.. Valaki help?



2021. okt. 3. 22:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem azért, mert ez még tíz éve volt kb divat.

Az akkori barátnőm is csinált egyet, aztán volt is közel 1000 követője, mert akkor még ritka volt az ilyen... De ma már... Nincs új a nap alatt, miért követne pont téged valaki, ha már fut bőven elég ilyen oldal?

De ne vedd személyes kudarcnak ezt, minden kezdet nehéz. Ha bírod, akkor még csináld. De szerintem idővel kinövöd, 15-16 éves korodra már szerintem nem is fogsz ilyesmire gondolni, és ezt úgy mondom, hogy nem is tudom, hogy mennyi éves vagy

2021. okt. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
100%
Akkor most közlöm veled a szomorú igazságot. Ha nem szeretnél pénzért kiemelni, akkor be kell követned sok-sok embert. Én is így kezdtem aztán elkezdtem bekövetni másokat és most majdnem 3000 követőm van. Direkt hasonló beállítottaágú profilok követőire mentem rá, így nagyobb eséllyel követnek vissza. A hasteg sajnos nem sokat ér, én is használom és rosszul teljesít az elemzési adatokban. Fotós és rajzos oldalakat kezelek, ha bármilyen kérdésed van írj privátot és megosztom amiket tudok, rengetek apró trükköt ismerek :D
2021. okt. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nekem látszik egyébként másik profilról, megnéztem.
2021. okt. 5. 11:51
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Megnéztem az oldalad.

Nem rosszindulatból írom ezt, kérlek ne vedd sértésnek.

Millió ilyen oldal van mint a tiéd, ezért csak úgy maguktól nem fognak jönni a követők. Valamivel ki kell tűnnöd, vagy igenis be kell követned sok embert, hogy megismerjenek. Aztán ha olyan tartalmat osztasz meg akkor vissza fognak követni, és akár meg is fogják osztogatni a posztjaidat.

2021. okt. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

14-el (2021.10.05 12:13) maximálisan egyetértve. Milyen olyan tartalom van ott ami miatt pont téged érdemes követni? Most megnéztem, legalább még több ezer teljesen hasonló profil van. Semmi olyan novum, egyediség nincs rajta ami miatt rákattintanék a "követem" gombra. Legalább valami saját, egyedi gondolatod lenne. Vagy legalább azt megosztanád, hogy ezek a közhelyek hogyan jelennek meg az életedben.

Akkor nem ártana a nyelvet eldönteni, hogy most magyarul vagy angolul írsz. A képek angol szöveggel vannak, a posztok meg magyarul. Ez így nem OK. Döntsd el, hogy magyarul vagy angolul akarsz megszólalni. És így tovább.

2021. okt. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez nekem is feltünt, hogy angol nyelven vannak a képek/idezetek. Mivel nem sok ember tud perfect angol vagy nincs kedve fordítgatni őket úgyis megoldhatnád, hogy angol (ha ennyire ragaszkodsz hozzá) és utána magyarul is alá írod.
2021. okt. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó 2: Magyarul is ott vannak az idézetek, csak lapozni kell.
2021. okt. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
80%
17: (2021.10.05): Én azt írtam: " A képek angol szöveggel vannak, a posztok meg magyarul. Ez így nem OK. Döntsd el, hogy magyarul vagy angolul akarsz megszólalni." Láttam, hogy sok képnél megvan magyarul is a szöveg. De akkor is el kéne dönteni a nyelvet. Pl. zavaró, hogy az első kép angol, és a komment magyar. Ha nem akar fáradni az angollal akkor legyen az egész magyar. Vagy ha az angol az "alapértelmezett" akkor legyenek a kommentek is angolul. Ennyit mondtam.
2021. okt. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Prokopf válasza:
100%
Indulj ki #18-ból és #16-ból. Egyediséged alapja pont ez lehetne. "Idézetfordító", azaz ki tudja jobban, találóbban lefordítani? Így szóhoz juthatnának a követőid is, és mert az emberek imádnak szerepelni (erről szól ma már pl. a "face" is, az insta meg főleg) egyből több követőd lenne... Szívesen (csak hogy ne kapjak 100 %-ot).
2021. okt. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!