Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore lassú letöltés mi...

Ncore lassú letöltés mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Általában elég lassú a letöltés, de csak az nCore-on, más törrent oldalakon nem tapasztalom ezt, minden jön szinte full sávszélességgel, nCore-on meg olyan 7-11mb/s a maximum.


Tudom, ez se rossz egyáltalán és nem akarok elégedetlenkedni sem, csak az okára lennék kíváncsi. Úgy féléve csinálja ezt, azelőtt jött minden teljes sebességgel. Lehet, hogy esetleg korlátozva vagyok? Bár az adatlapomon semmi nem utal erre.



2021. okt. 4. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tapasztaltam a leírt jelenséget.

Amit viszont tapasztalok seed-elésnél:

Újra indítva (pl.másnap)a torrent klienst,

más torrenteknél azonnal elindul a seed,

nCore esetén még fél óra után is "stopped"

marad még akkor is ha a feltöltés megy.

2021. okt. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A torrent nem egy gyors szerverről jön, hanem más felhasználóktól. Annyival fog lejönni neked, amennyit a feltöltők tudnak nyújtani. Bár van sok szerveres seed a premier tartalmaknál, azokkal ki tudom hajtani a gigabites Digi netet is (a HDD az ami miatt hosszútávon nem tudom, ha betelik közben a RAM, kénytelen lelassulni). A régi tartalmakat viszont már csak pár ember az otthoni netjéről seedeli, jó eséllyel nem csak azt az egy torrentet, nem csak neked, így nem tudsz nagy sebességet elérni.
2021. okt. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1 Az csak kozmetikai hiba, lassabban frissül az oldalon a státusz. De a kliensekben szokott lenni kényszerített újrajelentés, vagy minek hívják, az hatással van rá. Én qbittorrentet használok, abban van ilyen funkció.
2021. okt. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3/3 köszönöm a választ, habár eltértünk a tárgytól.

Használni szoktam a kényszerített indítást, mert

magától nem indul el és csak az nCore.

2021. okt. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ill.3/4
2021. okt. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!