Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudom megnézni az...

Bakó Zaránd Benedek kérdése:

Miért nem tudom megnézni az youtube kommentjeit?

Figyelt kérdés

A Google köteleztetett arra, hogy legyen szülői felügyelet a fiókomon, vagy különben törlik a fiókomat.

Amióta van felügyelet, egyik youtube videó kommentjeit sem látom.

(nem a saját videóimról vannak szó, hogy nem tudnak megjegyzést fűzni hozzá)

Mivel a szüleim ehhez egy kukkot sem értenek, gondolom, hogy itt hasznosabb információtak kaphatnék.

Előre is köszönöm a hasznos válaszokat!



2021. okt. 4. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Korlátozott mód miatt nem látod
2021. okt. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Most nem értelek.Azt mondod, a szüleid nem értenek hozzá, és nem is akarnak téged kontrollálni. Akkor a Google nem fog. Kell csinálni egy random felnőttkorú GOOGLE hozzáférést olyan dátummal, ami garantáltan elmúlt 18, én mondjuk ilyen 30-40-50 évest állítanék be, hogy ne legyen gebasz (Amerikában asszem nem 18 a felnőttkor, hanem 21, ha jól tudom) , aztán amikor engedélyeztetést kér, akkor azon a másik hozzáférésen rányomnék, hogy oké, oszt' jónapot.


A gond akkor lenne, lehetne, ha a szüleid akarnának bármit is megmondani, megszabni.

2021. okt. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!