Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha letiltok valakit a Facebook...

Vacárd kérdése:

Ha letiltok valakit a Facebookon, és később feloldom a tiltást, megjelenhetek nála a "Kit ismerhetek?" ajánlások között?

Figyelt kérdés

Szerelmi ügy, a hátterét nem részletezném :) Letiltottam, évekkel később feloldottam a tiltást, pár hét múlva pedig bejelölt. Van olyan ismerősöm, akiről észrevettem, hogy törölt engem, és őt pl. nem dobta fel nálam a Face a "Kit ismerhetek" felületen, ami persze véletlen is lehet, de én arra gyanakszom, hogy erre is van algoritmus.

Plusz adalék: nagyon kevés közös dolgunk van, csak 6 közös ismerősünk van, nem vagyunk megjelölve közös fotón, e-mailt soha nem váltottunk, csak a telefonszámom van meg neki (ha még megvan), de azt tavaly óta már elméletileg nem használja fel a Facebook az ismerősajánlásokhoz. Emiatt is érdekes, hogy bejelölt. Várom a tapasztalataitokat :)



2021. okt. 7. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Az a lényeg akivel van közös ismerős azt bedobja.
2021. okt. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%
Nekem olyanokat is bedob akikkel csak 1 közös imserősünk van, így szerintem nyugodtan kidobhatott téged is neki.
2021. okt. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha valaki tiltotta a másikat egyszer, vagy csak szimplán törölte az ismerősei közül, akkor a Facebook nem fogja egyik félnek sem ajánlani a profilját a kit ismerhetek kategóriában, mivel a Facebook tud róla, hogy valamelyikőtök nem kíváncsi a másikra.
2021. okt. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!