Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől van az, hogy valaki...

Mitől van az, hogy valaki aktív Facebook-on (vagyis nemcsak az látható, hogy elérhető, hanem posztol, hozzászól témákhoz), de a Messenger-en sosem olvassa az üzeneteimet? (Legalábbis mindig úgy jelenik meg nekem, hogy nem látta.)

Figyelt kérdés

Nyilván az egyik lehetőség, hogy letiltott, de pl. a nagybátyámnál is ugyanez van, amit írtam. Ráadásul múltkor telefonban ő olyat is mondott, hogy nem vagyok ismerőse Facebook-on, pedig igen.

Vagyis a letiltáson kívül más is lehetséges?



2021. okt. 8. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán az, hogy csak simán nem nyitja meg az üzeneted?...
2021. okt. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De nem zavarhatja az állandó piros kijelzés, hogy új, olvasatlan üzenete van? Engem igen.
2021. okt. 8. 18:47
 3/11 anonim ***** válasza:

#2 (kérdező)


Csak az lehet, hogy nem akarja az üzenetedet megnyitni.


Hidd el nagyon sok embernek van sok olyan neki jött üzenetei, amiket nem olvas el, és elhiheted sok embert nem zavar a piros jelzés.

2021. okt. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Esetleg próbáld meg a messenger hívást, ha nagyon sürgős, hogy beszélj az illetővel.
2021. okt. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, inkább maradjon ott az a piros jelzés ,cserébe nem kell megnyitnom az adott ember üzenetét, mert nem akarok vele beszélni.
2021. okt. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
Ahogy az 5-ös válaszoló írja kérdező ez a te helyzeted is!!!!!
2021. okt. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Vagy bővítményekkel olvassa el. Google Chromehoz vannak kiegészítők (unseen for facebook, fb unseen, stb) amikkel el lehet olvasni úgy, hogy a másik félnél nem jelzi ki hogy elolvasta. Viszont ezekkel a bővítményekkel az is baj hogy amikor kikapcsolja az ember, akkor az összes ember összes üzenetet "látta" bélyeget kap. Ezért én nem nagyon kapcsolom be, mert akkor mások látnák hogy elolvastam. A közeli barátaim meg már tudják, hogy akkor is elolvastam ha nem látszik :)
2021. okt. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Vagy meg sem kapja (hiába jelzi azt, volt már rá példa, hogy kiírta "látta" , közben meg célba sem ért)
2021. okt. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mióta van facebookod kérdező?


Mert nekem 2013 óta és pontosan tisztában vagyok vele, ha valaki nem akar visszaírni, nem kötelessége még az üzenetet elolvasni sem és ez még csak nem szabályellenes sem.

2021. okt. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
2010. óta.
2021. okt. 9. 01:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!