Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Jó, olcsó európai webshop?

Jó, olcsó európai webshop?

Figyelt kérdés
Nem akarok VAT-ot fizetni! XD

2021. okt. 11. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
A VAT az az áfa, azt mindenhol fizetned kell. Esetleg olyat tudsz játszani, hogy olyan országban rendeled ahol olcsóbb az áfa ( pl Németország) és ha a csomagküldés nem drágább akkor nyertél pár százalékot.
2021. okt. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vámot szeretnéd kikerülni, nem a VAT-ot. :)
2021. okt. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó az amit John ír, én is szoktam így vásárolni, csak az óceánon túlról, persze ehhez jobb egy ottani ismerős/rokon, vagy hogy te magad járj ki. Ekkor egyszerűen hazahozod használati tárgyként. Laptop, vagy egy alkatrész esetén hihető, egy darabra nem vetődik rá a vám. Persze ekkor is fizetsz forgalmi adót, az ottanit, de sok termék így is olcsóbb.


Vagy Magyarországon veszed, de keresel az ismeretségi körödben olyan ismerőst, vagy rokont, akinek van cége és vállalja, hogy a cégére megveheted és ő majd visszafizeti neked az áfát, ha ő is visszaigényelte és visszakapta.

2021. okt. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, hülye vagyok!
2021. okt. 11. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!