Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit csináljak, ha nem tudom...

Mit csináljak, ha nem tudom elfogadni a gmail.hu oldal által felkínált cookiekat, hiába kattintok rá az elfogadás gombra?

Figyelt kérdés
Emiatt aztán nem is tudom megnézni a leveleimet. Valakinek valami ötlete erre a problémára?

2021. okt. 14. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az elfogadás gombra kattintás után az oldalt frissíteni - nálam több oldalnál müködik így.
2021. okt. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, ez nálam is működik az oldalak többségénél, de a gmail.hu-n nem működik sajnos. :(
2021. okt. 14. 11:45
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
Nem működik a sütikezelés az oldalon, csak ez lehet az oka. Használd a gmail.com-ot.
2021. okt. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Töröld a böngésző előzményeit, vagy próbáld meg másik böngészőben.
2021. okt. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Milyen böngészőt használsz?

Használsz reklámblokkoló bővítményt?


Ha Firefoxot használsz, abban van "Továbbfejlesztett követés elleni védelem" - érdemes azt az adott oldalnál kikapcsolni:

[link]

Ha használsz reklámblokkolót, érdemes az oldalt a kivételek közé rakni.

2021. okt. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Használj másik email szolgáltatót?

Vagy legalább egy email klienst.

2021. okt. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nem az email szolgáltatóval lesz a galiba, mert még van egy tucat oldal, ahol ugyanezt tapasztaltam. Nem tudtam rákattintani az elfogadás gombra, anélkül meg nem is engedett tovább az oldalra.
2021. okt. 14. 18:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyen operációs rendszerben és melyik böngészőből próbálkozol?
2021. okt. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!