Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Bő 2 hét normális bekötési...

Bő 2 hét normális bekötési időnek számít a Telekomnál?

Figyelt kérdés
Több mint 2 hete rendeltünk egy csomagot a Telekomtól(internet bekötés, TV bekötés), de még nem jött meg. Ez másoknál is ennyi időbe telt, illetve mennyi időre lehet számítani, mire intézkednek?

2021. okt. 16. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Érdeklődj a rendelés felől az ügyfélszolgálaton, hogy mi történt.


Milyen módon rendelted? Online?

2021. okt. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Baxki.


A Flip másnap bekötötte.

2021. okt. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
2 hét? Mi 1997 végén rendeltük meg az akkor még Matáv KábelTévét, ma több névváltás után ők a Telekom. 2003 novemberében hívtak fel, hogy otthon vagyunk-e, mert jönnének bekötni. Majd ha ezt felülmúlja akkor panaszkodj :D Ahhoz képest a Digi 30 napja szédülésen gyors volt.
2021. okt. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1:

Szia, valamelyik nap beszéltünk velük telefonon keresztül, igazából annyit mondtak hogy várjunk, és hogy ők nem tudják megnézni a rendelési listát. (Megjegyzem, a rendelés napján 2x is egyeztetve lett telszám+lakcím.)

Helyben, üzletben rendeltük, írtuk alá a szerződést.


#3 az kicsit sajnálatos 😁

De én manapság úgy hallom hogy jó szolgáltató, árakat tekintve is például a Parisathoz viszonyítva bőven korrektebb.

2021. okt. 16. 20:30
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Haverom telefonon hívta fel őket csütörtöki napon, az azt követő kedden már ment is a szerelő.
2021. okt. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Értem, akkor valószínűleg hétfőn újrapróbálkozunk, köszi.


Egyébként azért náluk is érdekes alkalmazottak vannak. Múltkor amikor beszéltem velük telefonon a net lettési seb kapcsán, azt mondták hogy 2000 megabájt tehát 2 gigabájt, mondom ok. Nem tudtam hogy kicsit szukosebb Nasa-s netet már bevezettek Magyarországra

2021. okt. 16. 21:24
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kétszer voltak bekötni (megrendelő személyének váltása miatt). Először a 2., másodjára a 3. munkanapon kötötték be a megrendelést nem számítva).
2021. okt. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!