Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » MEGA-hoz hasonló felhőtárolóka...

MEGA-hoz hasonló felhőtárolókat keresek, ahol szintén lehet megosztani másokkal fájlt, és nincs rajta limit, meg ilyesmi. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés

2021. okt. 16. 22:51
 1/9 lali51 ***** válasza:
Te csinálnál ilyet?
2021. okt. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, én töltenék fel adott sorozat részeket, és megosztanám ezeket csoportokban. Van ilyen megahoz hasonló?
2021. okt. 16. 23:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Inkább próbálkozz videófetöltő oldalakkal, mivel ugye ott korlátlan a tárhely. Pl youtube, vagy inkább indavideó, ha védett tartalmakról van szó. A youtubeon be tudod állítani, hogy "nem listázott" legyen a videó, vagyis csak azok fogják látni akik megkapják a linket. Lehet indán is van hasonló opció.
2021. okt. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ha nem listázottba teszem, akkor a YouTube nem tilthatja le igaz?
2021. okt. 16. 23:22
 5/9 anonim ***** válasza:

Én már álmodtam ilyenről.


De a MEGA is ilyen ha fizetsz. Sokat. :)

2021. okt. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De várj... Attól ha esetleg letiltaná, és én nem nyilvánosba teszem, akkor még a linkkel rendelkezők nézhetik, nem? Meg amúgy is miért tiltaná le a nem listázott videót???
2021. okt. 16. 23:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Azt sajnos nem tudom, hogy letiltja-e. Szerintem próbáld ki.


3-as voltam

2021. okt. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Simán tilthatja, még a privátot is.


Teds fel valamelyik torrent oldalra, még "jutalmat" is kapsz érte.

2021. okt. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Facebookra feltettem, és nem tiltotta. Pedig már több órája fent van. Általában rá 10 percre egyből tiltani szokta. :)
2021. okt. 17. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!