Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebookon regiztem, szeretn...

A Facebookon regiztem, szeretném, ha lennének barátaim. Hogyan?

Figyelt kérdés

mert nincsenek barátaim, viszont mindenhol csak ismerőst lehet keresni. viszont, csak úgy lesz ismerős, ha már ismerem. én nem ismerek szinte senkit, de szeretnék barátokat. pontosabban voltak barátaim, de sorra csalódtam bennük és szeretnék újakat.

csalódások okai p.:: bnőim (nem egy) kikezdett a pasimmal, egy másik nem adta meg azóta sem a tartozást, az exbarátaimmal jóban vagyunk, de nincsenek a facebookon, sőt a volt oszttársaim sem(akik meg hírből lenéznek amúgy is)


2010. szept. 3. 12:24
 1/5 anonim válasza:
itt vagyok xD jelölj be engem pl :D
2010. szept. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy
2010. szept. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Bejelölhetsz engem is. Van olyan ismerősöm, aki csak azért ismerős, mert ugyanazzal a játékkal játszunk. :-)
2010. szept. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
már 31 éves
2010. szept. 3. 13:00
 5/5 anonim válasza:
Kezd el keresgélni azokat akiket ismersz! Annak szerintem sok értelme nincs, hogy vadidegeneket jelölgess be, a facebook lényege, hogy tartsd a kapcsolatot azokkal akiket ismersz. Ismerkedni meg bárhol lehet, akár még itt is :)
2010. szept. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!