Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan böngésző, amire le...

Van olyan böngésző, amire le tudom tölteni a flash playert, úgy, hogy működjön is?

Figyelt kérdés

Van egy oldal ami flash alapú (még) és nagyon fontos lenne, hogy tudjam használni. Le tudom valahogyan tölteni?

Ez alapján a videó alapján megpróbáltam:

https://www.youtube.com/watch?v=jMvHg2onVFg

De nem nem tudom megcsinálni, mert nekem a chorme-->user data---> mappában nincs is olyan mappa, hogy paperflash vagy mi. OriginTrials mappa van és pnacl, de közte ez pepperflash nincsen. (2:24 a videónál)

És nagyon fontos lenne hogy működjön a flash.



2021. okt. 28. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy régi böngésző kell hozzá, 2020 december előtti, mert azzal szűnnt meg a támogatás. Ha azt feltetted és kikőttél mindenféle automatikus frissítést, kelleni fog maga a flash player is. Ez hivatalos forrásból már nem beszerezhető és igen sok vírusos verzió kering a neten, szóval mindenképpen legyen egy erős vírusirtó feltéve és ha az bejelez, hagyd el az oldalt, ne kapcsold ki és menj fel csakazértis.
2021. okt. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Aha, oké, holnap megpróbálok letölteni egy 2020-as verziót és kipróbálom úgy.
2021. okt. 29. 00:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Netscape Navigátor. Vagy az már túl régi..?
2021. okt. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2021 októberében olyan oldal, ami fontos és FLASH alapú?


Ami igazán fontos lehet, az más mind átállt más technológiára.


Ha egy cég, vagy bármi/bármi olyat mond, hogy valamilyen oldal fontos, akkor elég szégyen, ha az még mindig flash alapú.


Melyik oldalról lenne szó?

2021. okt. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ez egy régebbi oldal, amit senki nem tart karban és így kábé le van x@***rva.

Ez egy tanulós oldal, ahol bizonyos anyagok vannak fent. Régen sokat használtam, és most újra kellene. Este érek haza akkor megpróbálom egy 2021-nél régebbi böngészővel.

Persze írtam emailt, hogy át kellene állni flashről.

De évekkel ezelőtt is írtam több bug miatt, senki nem válaszolt.

Még külön alkalmazás is volt androidra, azt le is szedték.

Lehet, hogy már az anyagok sem elérhetőek.

Az oldal működik, be is tudok lépni csak az anyagok nem jönnek be.

2021. okt. 29. 17:41
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Én a helyedben hanyagolnám és keresnék egy megbízható oldalt.
2021. okt. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sajnos ebből csak egyetlen egy van!

Nem tudom mihez kezdjek. Letöltöttem egy 2020-as verziót, de így sem működik :(

2021. okt. 30. 08:33
 8/8 anonim ***** válasza:
És a Flash Playert is? Az is kell hozzá, a régi böngésző önmagában nem elég, az csak támogatja a plugint. Ha igen, nézd meg felül, nem írja-e ki, hogy nem biztonságos beépülő. Nekem már a 2018-as róka is annak titulálja, külön engedélyezni kell oldalanként.
2021. okt. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!