Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok bejelentkezni?

Miért nem tudok bejelentkezni?

Figyelt kérdés

Van egy Gmail fiókom, amelynek elfelejtettem a jelszavát. 2009-Ben hoztam létre és igencsak régen használtam utoljára, azonban most szükségem van ott történt levelezésemre. Próbálok az alternatív e-mailemre kérni kódot a fiók megerősítéséhez, meg is érkezik, el is fogadja a rendszer, azonban továbblépni nem tudok. Azt a hibaüzenetet kapom, hogy nem azonosított eszköz… Ez valóban így van, sajnos azonban a régi eszközeim, amelyeket korábban használtam már nem állnak rendelkezésemre. Tud valaki megoldást, hogyan tudok belépni?

Személyazonosságomat akár fényképes igazolvánnyal is tudom hitelesíteni.



#belépés #Gmail #Google fiók #Alternatív e-mail
2021. okt. 29. 06:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Hát ha nincsenek kiírva olyan lehetőségek, amelyeket teljesíteni tudsz, akkor sehogy. Drukkolok!
2021. okt. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálam most a hét elején kérte a "nem azonosított eszköz"-re hivatkozva a megerősítést, de felajánlott hozzá több lehetőséget is. (telefonszám megerősítése vagy másodlagos email cím megerősítése vagy kód küldése telefonra vagy kód küldése másodlagos email címre vagy biztonsági kérdésre válasz - volt egy 6. opció is, de arra már nem emlékszem mi volt)

De nézd át ezt: Nem tud bejelentkezni a Google-fiókba - Google-fiók Súgó [link]

2021. okt. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A probléma a következő: elfelejtettem a jelszavam. Amit küldenek megerősítő kódot a másodlagos emailemre azzal nincs gond. Beírom és el is fogadja. Ezt követően jön az a hibaüzenet, hogy ismeretlen eszkozrol nem enged bejelentkezni. Logikátlan egyébként, mert a másodlagos emailre érkező kóddal hitelesítem, hogy én vagyok az. Eléggé bosszantó így.
2021. okt. 30. 14:34
 4/14 anonim válasza:
100%
Sikerült azóta? Hasonló ügyben járok
2021. nov. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4-es írni kell a Google Supportnak, azok segítenek biztosan ;)
2021. nov. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Tudnál adni egy címet ahol elérem őket? Nagy segítség lenne mert eddig nem találtam.
2021. nov. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Gmail-ben jobbra fent kérdőjel → Visszajelzés küldése (a Google-nak)
2021. nov. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
De ha nem tudok belépni gmailbe akkor hogy :D
2021. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor bármelyik Google-ös dologban...
2021. nov. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Itt [link] próbáltad?
2021. nov. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!