Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol találok olyan programot...

Hol találok olyan programot amivel előre meghatározott időbeállítással automatikusan kikapcsol a számítógép?

Figyelt kérdés
2008. dec. 12. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Én a Cool Timer nevűt haszálom, egyszerű kezelni nem nagy, többféle időzítést és egyéb dolgokat is tud. Azthiszem az origo szoftwerbázisáról töltöttem le valamikor. Ha nincs meg szivesen elküldöm e-mailben.
2008. dec. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
Én egy olyat használok, hogy PowerOff, abból is az 1.0-ás verziót. Valahol a 3-asnál tart, azzal már hálózatban lévő gépet is lehet irányítani, monitort kikapcsolni, hibernálni, stb. állapotokba tenni, hamarosan bekövetkező kikapcsolásra figyelmeztető üzenetet kiíratni, de ha ez mind fölösleges, akkor ott van az alap verzió. Ingyenes, nem kell telepíteni sem, mert egyetlen kis exe az egész, semmit nem kérdez, csak belövöd, hogy MIT csináljon, MIKOR csinálja, lerakod rendszertálcára az óra mellé, hogy még annyi vizet se zavarjon, aztán lehet menni aludni :-)
2008. dec. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%
En a Switch Off nevu programot hasznalom,magyarul,ime a cim ahonnan letoltheted : ttp://letoltes.pcworld.hu/letoltes/2371/
2008. dec. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!