Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube tv-s alkalmazásból...

Youtube tv-s alkalmazásból hogyan lehet kijelentkezni?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt bejelentkezve és hozta azokat a videókat, amiket mindenki nézett, de amióta be van jelentkezve csak annak az e-mail cím adatait, előzményeit stb hozza ki.

2021. nov. 4. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
A TV beállításaiban töröld az előzményeket/sütiket.
2021. nov. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem találom, hol kell? Sikerült kijelentkezni egyébként, de így sem azokat az előzményeket hozza ami eddig volt, hanem teljesen másakat. Magától jelentkezett be egyébként ez hogy lehet?
2021. nov. 4. 14:00
 3/9 anonim ***** válasza:
TV beállításaiban keresd az internet és/vagy hálózat beállításokat és almenüit.
2021. nov. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak alkalmazások menüt találtam, ahol kijelentkeztem. De még mindig olyan előzményeket hoz ki, amit nem tudom ki nézett.
2021. nov. 4. 14:37
 5/9 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy a youtube frissült, mert most már van bejelentkezés menü, eddig nem volt tv-n és automatikusan bejelentkezett.


Egyébként olyan előzmények vannak, ami előtt ilyen tűzjel van, és fogalmam nincs ki nézte. Amiket én néztem ott csak ilyaen visszafelé nyíl van.

2021. nov. 4. 14:47
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne a youtube beállításokat nézd - azt felejtsd el!

A TV beállításaiba menj bele, ahol a nyelvet, csatornákat, képet, hangot, hálózatot, gyerekzárat, stb lehet állítani!

2021. nov. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megcsináltam azt, amit te írtál, de ugyanúgy bejelentkezve maradt. Az abdroid beállításoknál tudtam törölni a bejelentkezést. Most is ugyanazokat az előzményeket hozza. (a keresőbe az utolsó 10 keresést) Mi ez a túzjel egyébként? Van egy olyan érzésem, hogy nem fog visszaállni az eredeti állapotba.
2021. nov. 4. 15:31
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja és ugyanolyan témájó videókat dob fel, amit nem tudom ki nézett, tehát nem törölte a memóriát, pedig megtaláltam az előzmények és sütik törlése fület.
2021. nov. 4. 15:33
 9/9 A kérdező kommentje:
Többször is rámentem, de nem törli a memóriát, pedig kiírta, hogy törölve lett. Amire öt perce rákerestem, majd töröltem a memóriát, azokhoz hasonló videókat is kidob.
2021. nov. 4. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!