Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Messengeren mit jelent az...

Messengeren mit jelent az alábbi szöveg: "A válasz mentéséhez tartsa hosszan lenyomva"?

Figyelt kérdés
A csetek alján látható, de nem minden ismerősömnél. Mitől függ, hogy látható-e?

2021. nov. 5. 08:18
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Messenger üzenetek mentése [link]
2021. nov. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is írja, de nem tudom, mi az.
2021. nov. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#1

Ezt miért linkelted??

A kérdésben szereplő dolog egyáltalán nem olvasható benne.

Nekem is hozza amúgy és nézegettem már, de nem tudom mi a jó nyavaja ez. Pedig szégyenszemre infós vagyok és nem jövök rá mi van vele. Bár annyira meg nem érdekelt, hogy jobban utána nézek. De bárhova márhogy, bármire nyomok hosszan semmit nem csinál.

2021. nov. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ájtatosmanó válasza:
Nálam tegnap jelent meg dèlután ez a szöveg,ahogy írtam utána egyszerre,azóta nem jelenik meg,de imerősömnek este írta ki,nem tudni mi a fene ez.
2021. nov. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Engem is érdekelne a válasz, hogy mi a nyavajának írja ki...már kezd elég zavaró is lenni!
2021. nov. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nálam ma jelent meg de engem is érdekelne 😀
2021. nov. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én is csatlakozom a kérdezők táborába..

Annyira kedves ez a vállalat, elszórakozik mindenféle újítással, meg megszokott dolgok visszavonásával, mindenféle magyarázat nélkül... persze ez még a közvetlenül fizetős "világ"szoftverekél is így van.

Pl. volt ez a személyes avatar emoji.. na azt én soha nem kaptam meg, nekem nincs és kész.

Lehet ezzel az érthetetlen funkcióval is így van, valami kísérleti szakasz... bár nem értem minek kellene menteni a választ... inkább "mentett válasz" beszúrása lenne életszerűbb...

Na majd kiderül mi is ez...

2021. nov. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Engem is érdekel. Tud már róla bárki valamit?
2021. nov. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

[link]


Itt pl vki ír egy olyat, h 2015ben akartak vmi olyat csinálni, hogy mented a választ és akkor legközelebb újra tudod használni (pl vki írja h szia, te írod h csá és akk ha elmented, legközelebb nem kell beírnod h csá ha jól értettem)


(De mint láthatjuk ez biztos nem működik egyelőre)


Másnak meg olyan felvetése volt, hogy addig nem küldi el, míg nem nyomsz rá hosszan, ami lehetne vmi bullying megelőző cucc, de sztem elküldi anélkül is h hosszan rányomnál, szóval én se tudom ez mi lehet, de eddig ilyen ötleteket làttam

2021. nov. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!