Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon mièrt látom mindig...

Facebookon mièrt látom mindig kèsve az adok veszek csoportok posztjait?

Figyelt kérdés

Benne vagyok egy jónèhányban. Pènzes ès ingyen elvihetőben is. De ezeknek a csoportoknak a posztjait mindig kès ve látom. Hiába tudom hogy a posztoláskor is fent voltam ès rá is frissítettem a főoldalra de hiába. Mikor szembe jön velem egy hirdetès szinte mindig minimum fèl-egy órálya tettèk fel.


Szóval nem a csoportok falán hanem a facebook főoldalál ahol ömlesztve jelennek meg az ismerősök, csoportok ès oldalak posztjai. Nem egyszer volt hogy hiába frissítettem nem adott be új posztokat. Aztán pár órával kèsőbb olyan posztok is megjelentek a főoldalon amik hamarabb jelentek meg mint ahogy èn előző alkalommal ráfrissítettem.



2021. nov. 5. 09:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!