Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 3 napra letiltott a messenger...

3 napra letiltott a messenger tévesen! Ezt valahogy fel lehet oldani?

Figyelt kérdés
Mai nap folyamán a messenger azt írta ki hogy 3 napra le vagyok tiltva, mert elvileg megsértettem a Facebook közösségi alapelveit. De jóformán nem értem miért! Egy képet, még linket se, videot meg végképp nem küldtem senkinek mégis le lettem tiltva. Az lehetséges hogy tévesen lettem letiltva? Ilyenkor mi a teendő? Nem fogok belehalni de bosszant hogy a családnak se tudok válaszolni..

2021. nov. 5. 10:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4%
Felhívod az ügyfélszolgálatot. Ennél többet nem tehetsz.
2021. nov. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kivárod. Nincs ügyfélszolgálata a Facebooknak, főleg nem élőerős, hát még telefonos. 2 milliárd aktív felhasználóra call centert fenntartani érdekes lenne.
2021. nov. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Írni lehet nekik, de mire megnézik már bőven letelik az a 3 nap.
2021. nov. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kivárod!
2021. nov. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az lehetséges amúgy hogy valaki jelentett?
2021. nov. 5. 12:12
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha olyanokat írkáltál, akkor igen. Engem akkor tettek ki 3 napra, amikor c-type polgártársunkat szidtam. Valaki jelentett gyűlöletbeszédért. Lehet egy halom másik ok, hogy miért kaptad, nem feltétlenül azért, amiért én.
2021. nov. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Várj.
2021. nov. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap reggel küldte egy haverom egy csoportba, hogy letiltották 3 napra.

Még szintén tegnap, barátnőm is kapta a 3 napos tiltást a semmiért, majd estére én is.

Ezzel egyidőben bnőm bnője is kapta a tiltást. Magyarázat nincs, vagy is van de semmit nem sértettünk meg.


Téves tiltás, és elég nagy szívás, hogy az 1500+ emberes csoportomba nem tudok írni a millió kérdésre, és még az ügyfeleimmel sem tudok kommunikálni. Nagyszerű az fb rendszer.

2021. nov. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Hétfőn feloldották tudtam küldeni uzenetet, de ma megint le lettem tiltva!!!!! Könyörgöm semmit nem rakok ki akkor hogyan????
2021. nov. 9. 13:09
 10/12 anonim válasza:
Szia. Megoldódott azóta?
2023. febr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!