Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan lehet rájönni, ha...

Honnan lehet rájönni, ha valaki letiltott, vagy némított Messengeren?

Figyelt kérdés
Ha nem tudok neki küldött üzenetet visszavonni az utalhat erre?

2021. nov. 5. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha letiltott, akkor nem is tudsz neki írni
2021. nov. 8. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem vagy archiválta az üzenetet vagy restricted státuszba rakott téged (tudod, a restricted az, amikor rámész a falára és van az ikon, hogy ismerősök vagytok, arra rányomsz és arra kattintasz, hogy "edit friend list" és benyomod, hogy restricted - ezek után ismerősök maradtok, de úgy fogja látni a profilodat, mintha nem lennétek ismerősök, tehát az ismerőse vagy de csak a publikusan megosztott posztokat látja).


Nekem is van egy ismerősöm, az utolsó üzenetre azt jelzi, hogy kézbesítve, de nem olvasta. Ezt pont nemrég akartam visszavonni és hibaüzenetet adott ki. Rámentem a falára és kb semmit nem látok, pedig voltak posztjai, viszont ezzel az illetővel ezer éve nem beszéltünk, de az egyik rokonom nagyon kedves neki, gondolom ezért nem akart letörölni, de a távolság miatt,a mi köztünk van, megosztani sem akart tartalmat velem.


Menj rá a falára és nézd meg, hogy látod e a "barátokkal" megosztott bejegyzéseit. Ha csak publikus bejegyzéseket látsz, akkor valószínűleg restricted státuszba tett.


Ha nem, akkor simán archived-ba tette az üzenetet, lehet véletlenül. Laptopon én párszol archiváltam véletlenül üzeneteket.

2021. dec. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!