Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Működik az Instagram nálad?...

Működik az Instagram nálad? Nekem ezt írja "Adatok megerősítése az alkalmazásban"

Figyelt kérdés

Erősítsd meg az adataidat az Instagram alkalmazással, hogy visszatérhess a fiókodba.

Amint belépek használhatatlan az egész, csak egy fehér képernyő jön be.


2021. nov. 6. 15:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
nálam szerdán volt gond
2021. nov. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Nálam is ez a gond, a mai nap jött elő reggel. Fél órával ezelőtt még működött, most pedig nem. Esetleg nektek már működik? Tettem panaszbejelentést, remélem hamarosan kapok választ.
2021. nov. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Semmi változás, ezek szerint sokakat érinthet még, remélem azért foglalkoznak a dologgal.
2021. nov. 8. 16:49
 4/20 anonim válasza:
Közben nekem sikerült. Másik telefonról léptem be az alkalmazásba. Meg akartak róla bizonyosodni, hogy létező személy vagyok és kellett csinálnom ilyen videós azonosítást, ahol instrukciókat adtak, hogy nézzek lassan jobbra, fel, balra.
2021. nov. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Magától adta be a videó azonosítást?
2021. nov. 9. 16:44
 6/20 anonim ***** válasza:
ez mekkora mocsok dolog már hogy ilyet kér
2021. nov. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
Igen, magától, amint beleptem. De nem tudom, hogy a saját telefonomon miért nem működött...
2021. nov. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:

Nekem ugyanez van, de hiába lépek be telefonról, ott meg az írja: A tartalomfolyamot nem sikerült frissíteni.

Több böngészőből is kipróbáltam asztali gépen, de semmi.

2021. nov. 11. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Akinek még problémája van, az töltsön le telefonra régebbi 195-ös verzió számú instagramot a telefonra, az újat törölni kell

Nálam az volt a gond, hogy nem tudta elvégezni az új verzió az arcfelismerést, telefonon még most is szar, de számítógépen használható.

[link]

2021. nov. 12. 16:12
 10/20 anonim ***** válasza:
na megint nem enged be, gépről próbálnék, de valami alkalmazást kér hozzá, de ha egyszer csak gépről használnám akkor azt hogy??
2021. nov. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!