Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy növeljem meg az internet...

Hogy növeljem meg az internet erősségem jelerősítővel?

Figyelt kérdés
A WiFi routerem a nappaliban van, viszont a jel nem ér el a dolgozószobámig. Ezért pár éve vettem egy Tp-link 300 Mbps-es jelerősítőt de így se elég jó az internet. (15mbps-es, a nappaliban 200 mbps-es) Mit kellene csinálnom hogy a dolgozószobámban is jó legyen az internet? Venni egy jobb jelerősítőt vagy bármi más ötlet? Előre is köszi.

2021. nov. 6. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Vezeték nincs? Ha van vezeték, akkor vegyél még egy routert és tedd rá. 10 ezer környékén már találsz elég korrektet, az enyémek 10 ezres routerek, amik 500Mb/S Wifi-re képesek. Ha nincs is vezeték, filléres dolog megoldani, hogy legyen. Kábelcsatornában gyönyörűen el lehet vinni egy kábelt, még nem is csúnya.
2021. nov. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, most néztem meg, promóciós volt, amikor vettem, a rendes ára 22 ropi.
2021. nov. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2021. nov. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Katoonene ***** válasza:
100%

Hali


1. Ethernet kabellel legjobb az eredmeny

2. Valamilyen power line adapter


En ilyet hasznalok, de ez belepo szint, nincs benne zajszuro stb;

[link]


Fo egyseget osszekotottem routerrel es aramon keresztul megy az adat. Nekem 3 ilyen kiegeszito egysegem van. A szerkentyuk attol fuggoen hany fazison, megszakiton stb. megy at az adat, illetve falba vagy hosszabbito elosztoba van e dugva, 20-80 Mbit kozott ad netet. Mi a celod?


Elvezheto net, nagy fajlok mozgatasa, 4k Netflix, online jatek,torrent?


Nekem gond nelkul tudja 2 iptv boxot/ 2 tv youtube adatmennyiseget kezelni, +hozza kapcsolodo telefonok, laptop, + alacsony felbontasban de 9 csatornas kamerarendszert felhobe tolteni. Torrent szempontjabol 2MB/ sec-ig birja, utana erezhetoen akadnak a dolgok.

2021. nov. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat.
2021. nov. 6. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!