Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az alza.hu mennyire megbízható?

Az alza.hu mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni az alzáról egy Xbox Series X-et, viszont hallottam, hogy nem megbízható és lehet hibás terméket küldenek is. Ott van a másik, hogy a konzolvilágról rendelem, viszont ott egy 10ezerrel drágább (nem a pénz számít, csak felkeltette a figyelmem). Viszont az alza csábítóbb, mivel ott 192ezerért megkapod a konzolt és mellé egy 3 hónapos gamepass ultimatet is. Valaki rendelt már konzolt az alzáról/konzolvilágról?

2021. nov. 12. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
igen, direkt gyárakat tartanak fenn az alza számára ahova a hibás termékeket gyártják, speciális hibás terméket gyártó gépsoron.
2021. nov. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
67%

És te mennyire vagy megbízható?

Honnan tudhatja az Alza, hogy nem fogod átverni őket?

2021. nov. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
igen, az alzánál azért kedvezőbb az ára mert eleve úgy rendelik a gyártótól, hogy legyen híbás a termék és akkor kedvezőbb a beszerzési ár. ja, nem. egyébként teljesen megbízható az alza.
2021. nov. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#2 és te hogy vagy ember? lehet hogy űrlény vagy. Egyébként én azt kérdeztem, hogy ők megbízhatóak-e, és nem azt, hogy én az vagyok-e.
2021. nov. 12. 11:44
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Igen kérdező, az Alza nem azt az Xboxot árulja mint mások, ők egy speciális selejtezett verziót értékesítenek
2021. nov. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy azt vágod, hogy Alzán nincs most készlet, csak lefoglalni tudod?
2021. nov. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én már többször is rendeltem Alzáról.

Sosem volt probléma.


*OFF


eMagról kétszer rendeltem, abból az egyiket meg sem kaptam (nem volt raktáron, pedig az volt kiírva, hogy van készleten) a másik esetben pedig nem a megrendelt verziót kaptam. (Mindkét esetben az emag volt a forgalmazó)

2021. nov. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, úgy tudtam, hogy nincs készleten, viszont lefoglalással írja hogy decemberre talán lesz készlet, várólistára kerülök. Most a sok ember aki iróniából kommentelt, azaz selejt verziót veszik meg a gyártóktól mit éreznek? Kérdeztem egy kérdést, értelmes válaszokat szerettem volna rá kapni. Nálatok nem tanították az értelmes kommunikációt?:)
2021. nov. 12. 12:38
 9/10 anonim válasza:
Vegyél használtan,sokkal jobban megéri
2021. nov. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Most mi a baj ? Nincs nekik jelenleg. Kész


A konzol világon sincs készleten.


És ?


Még a selejt gyár nem kapcsolt be, mert most építik.


.... Érzem, megérett az emberiség a pusztulásra

2021. nov. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!