Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szoktál kipróbálni kisebb...

Szoktál kipróbálni kisebb "névtelenebb " böngészőket?

Figyelt kérdés

Maxthon [link]


Chrome plus [link]


Comodo Dragon [link]



és még rengeteg van.


Szóval ki próbálnál/tál e ilyen böngészőket. Ezeknek ugye nincs akkora hírnevük mint a FF (ennek is csak az annó lévő agresszív kampány miatt van) InternetExplorer, GOOGLE Chrome, -nak de a kicsik is lehetnek ugyan olyan jók sőt sokazor jobbak mint a nagyok.


2010. szept. 4. 12:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
En szoktam. Regebben olvastam valami cikket, ami felsoroltatott vagy 10 bongeszot, aztan elkezdtem sorra kiprobalni mindet. Nevekre mar nem emlekszem, de a kedvencem volt a Lynx, ami csak szoveget jelentet meg, tiszta old-school feelingje volt:)
2010. szept. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor ha gondolod nézd meg a linkeket. Ezek remek cuccok. És egyik sem IE alapú.
2010. szept. 4. 12:54
 3/12 A kérdező kommentje:
ma 12:53 és megmaradtál valameik kisebbnél vagy a szokás vagy bármi efféle vissza vezetett a nagyokhoz?
2010. szept. 4. 12:56
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja, nem maradtam meg kisebbnel, de nem tuntek rosszabnak mint a "nagyok". Lunascape jott be kulonosen, de az is elmaradt, majd lehet letoltom megint. Operat hasznalok en, ez az egyik "nagy", megszoktam mar, tobb mint 5 eve hasznalom es szeretem is, de amugy altalaban legalabb 4-5 bongeszo van a gepemen:)
2010. szept. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Google Chrome nagyon jó.
2010. szept. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ma 13:06 Hát az Opera sem éppen nagy :) Részesedése alapján de igen még szerintem is a 3 nagyhoz sorolható. Nekem is van vagy 4 böngésző :D
2010. szept. 4. 13:09
 7/12 anonim válasza:

A "Maxthon nem IE alapú" kijelentéssel vitatkoznék, ugyanis az IE-t motorját használja, csak egy gazdagabb felhasználói felületet biztosít. (régi neve MyIE2, ebből lett Maxthon)

Egyébként az IE-hez szokott és a normálisabb böngészők felé kacsintgatóknak jó választás elindulni az úton :)

2010. szept. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Vitázhatsz de tény hogy nem IE motorja van :) 3-as verzió már a GOGLE motorját használja (ez még béta de használható)


"Szakított az Internet Explorer alapokkal és önálló lett, megjelent a Maxthon 3 böngésző.

"

[link]



2

2010. szept. 4. 13:31
 9/12 A kérdező kommentje:

Vitázhatsz de tény hogy nem IE motorja van :) 3-as verzió már a GOGLE motorját használja (ez még béta de használható)


"Szakított az Internet Explorer alapokkal és önálló lett, megjelent a Maxthon 3 böngésző.


2 db motorja van


1 WEBKIT ezt használja a Chrome is, a Maxthon-ba is ez az alapértelmezett.


És egy TRIDENT "tartaléknak" ezt használja az IE


Szóval a Maxthon már nem IE alapú, kivéve ha a felhasználó úgy dönt hogy az IE motort használja.

2010. szept. 4. 13:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Operát használok többnyire, de oldalfüggő. Facebookhoz pl Google Chromet, de Comodo Dragont is a napokban szedtem le, jól szuperál a kicsike, és egész gyors is. Ezt a Maxthont kipróbálom, kivi vagyok, és épp kísérletezgetős kedvemben :)
2010. szept. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!