Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore-ra valóban lehet meghívó...

Ncore-ra valóban lehet meghívó nélkül regisztrálni?

Figyelt kérdés

Szeretnék magamnak tagságot és a neten feldobja a regisztráció lehetőségét és hozzáteszi, hogy akkor aktiválom véglegesen a regisztrációm, ha fizetek 1690 Ft-ot. Eddig mindenhonnan azt hallottam, hogy csak meghívóval lehet regisztrálni. Átverés lenne?


Ez lenne az az oldal:

[link]



2021. nov. 15. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kamuoldal, ne dőlj be.
2021. nov. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 meszike91 ***** válasza:
100%
nem
2021. nov. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen egyértelműen csalásról van szó.

Az ncore hivatalos oldala az ncore.pro! Minden olyan url, ami nem ide mutat az csalás. Az ncore-on (nem vagyok staff, tehát biztosan azért nem merem kijelenteni) de valószínűleg SOHA nem lesz sima regisztráció (még pénzért sem) csak meghívásos alapon. Ráadásul most jelenleg elég sok pontba kerül egy meghívó (15.000).

Ha van ismerősöd, akinek kifizetsz egy hónap prémium tagságot, akkor neki csak 5000 pontba kerül. 1 havi prémium tagság pedig 5 dollár, tehát nem olyan vészes.



u.i.: mindenkit megkérek, hogy ne kéregessen privátban meghívót, mert nem fogok küldeni. nem azért mert bunkó vagyok, hanem azért, mert a meghívó felelősséggel tartozik a meghívottért és nyilván így ismeretlenül nem szeretném kockáztatni a több mint 11 éves tagságomat. eddig akiket meghívtam, -egy kivételével- mind kidobták az oldalról, tehát mégegyszer: NEM küldök meghívót ismeretlenül senkinek. köszönöm a megértést.

2021. nov. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. nov. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kamu oldal. Időről időre megjelennek ilyen kamu klón enkórok, amik pénz befizetéséért tagságot ígérnek de ezek kamuk.
2021. nov. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak meghívóval lehet, kérdezgess haveri kört hátha van valakinek, mert random ember nem fogja kockára tenni a fiókját.
2021. nov. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Alex Fly ***** válasza:
100%

Hát ha az az oldal ezt írja, akkor biztosan úgy van.

De felhívnám a figyelmedet arra, hogy az általad linkelt oldal nem a mindenki által jól ismert nCore, csak a nwve hasonló... Szóval ha nem találod, amit szeretnél, az nem az nCore hibája, hanem a kamuoldal üzemeltetőié.

2021. nov. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Arra az oldalra lehet, hogy lehet regisztrálni meghívó nélkül, nem szeretnék rá se menni. Csak ne csodálkozz, ha az nem az az nCore lesz, amire te szeretnél regisztrálni. És hát a pénztártól való távozás után...
2021. nov. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Virtuális gépen kipróbáltam, milyen, ha regelsz:


felhasználónévnek, emailnek és jelszónak is csak egy random belenyomkodok a billentyűzetbe (fsdgyxvsdfvc) szót adtam meg, elfogatda (az emailt kukac és pont nélkül is!)



Beléptet az oldalra, és nem enged semmit csinálni, amíg nem fizetsz.

A neved helyén az "Aktivalatlan_Felhasznalo (TAG)" szerepel, ami több szempontból is lerí, hogy KAMU


Szóval ennyit erről

2021. nov. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
FB-n a .ink-es végzödésü szintén kamu terjed manapság, hiába van rengeteg helyen elírva hogy csak meghívóval.
2021. nov. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!