Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Üdv.mitöl van? az,hogy egy...

Adolf kérdése:

Üdv.mitöl van? az,hogy egy weboldal,pl:index,friss hírek tökéletesen működik,origo,nso,szakadozva,kb.2hete! rámegyek az origora,elindul,utána kiírja,várakozás,vagy oldal elhagyása,utána megint tudok görgetni és kezdődik előröl,nso-n is mi lehet?

Figyelt kérdés

2021. nov. 18. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Melyik szolgáltatónál vagy, telekom?
2021. nov. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet a NEMZETHY informatikus szabadságra ment... :D


Viccet félretéve: lehet DNS probléma is.

Windows/Mac esetén én először ezt próbálnám meg a helyedben:

[link]


Linuxnál másképp kell (abban is tudok segíteni).


Ha nem oldja meg a gondot, akkor azt kellene megnézni, hogy az oldal betöltődése közben milyen url címekhez kapcsolódik és azok közül melyiket éri el vagy épp nem. Ez már egy picit bonyolultabb: a böngészőben (nem tudom mit használsz, de firefox/chrome esetén biztosan működik), nyomsz egy F12-t és megjelenik a fejlesztői eszköztár, ahol a hálózat/network fülön láthatod (ha frissíted az oldalt) hogy mi, mikor hogyan és milyen sorrendben töltődik be, így azt is látod, mire kell várni vagy mi fogja meg ennyire az egészet.

2021. nov. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Az origo mindig is bugos volt, nesze neked állami fenntartású oldal, ennyire figyelnek rá....
2021. nov. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az Edge-vel tökéletesen működik.
2021. nov. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

anonim

vodafon-nál vagyok

2021. nov. 19. 08:16
 6/6 anonim ***** válasza:
EZ Telekomos optikai net.
2021. nov. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!