Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nagyon nagy Instagram szaki van?

Anonimuus8 kérdése:

Nagyon nagy Instagram szaki van?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elnezest nem fogok ekezeteket irni es a helyesirasra se fogok figyelni,tudom hogy 10/9 ember azert van itt hogy ezert szoljon a masiknak ugyhogy igen igen tudom koszi.Annak aki valoban szeretne segiteni koszonom!

Szoval nyilvan ez nem a legnagyobb problema az eletben es ennel nagyobb gondom neis legyen,pusztan az idegesit hogy nem tudom a dolog miertjét és ez bosszant igazan

Elég masszivan instagrammozok.Kb 2 hete van egy új telefonom es azota olyan szinten le csökkent az instagramon az hogy hanyan kovetnek be vagy hanyan lajkolnak hogy az hihetetlen

Es igen tudom tudom ez legyen a legnagyobb gondom! De csak az erdekel engem hogy miert. Eddig kg egy nap jott vagy 30-40 ertesites csak instarol

Tegnap pl ketto

Mintha kb zart lenne a profilom vagy lathatatlan

Vagy pl ha uj kepet rakok fel atlagba ilyen 150-170 korul lajk van

Most a legutobbin 30

Nem ertem

Es azota van miota uj telefonomon leptem be



2021. nov. 19. 13:51
 1/2 anonim válasza:

Gyakori probléma, hogy shadow bannol az app, mert nem megfelelő tartalom volt kinnt. Gyakori hiba, hogy privátba küldött dolgokat nem nézi, pedig igen, az algoritmus MINDEN képet vizsgál.


Ha meztelen képet küldtél, vagy ilyesmi, lehet ok.


Másik lehetőség, hogy szélsőséges politikai megynilvánulások, rassziszmus, bullying, vagy csalás gyanu miatt jelentve volt, ennek jutalma szintén elsőre egy shadow ban, ami időszakos.


A profil ismerete nélkül nehéz megmondani, sajnos nagyon sok minden lehet.

2021. nov. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Még sosem kaptam normális választ itt.Köszönöm szépen!
2021. nov. 19. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!