Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Épp ma telepítettem újra a...

Épp ma telepítettem újra a gépemet, és hát ugye most semmiféle védelem nincs rajta a vírusok ellen. Csak néha töltök le dolgokat, inkább videókat nézek, vagy e-mail-ezem. Biztonságos így internetezni? Avast, vagy valami ilyesmi nem kellene?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ez nem biztonságos! Minél előbb tegyél fel valamit.
2010. szept. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Először is, mindenképpen kell egy vírusirtó, kell egy kémprogramirtó, kell erős tűzfal. Avastot töltsd le és állítsd be, tölts le tűzfalat, állítsd be, aztán kapcsold ki a Windows-ét.

[link]

[link]

2010. szept. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2010. szept. 4. 21:57
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja és külön köszönet a linkekért!! Jól jöttek.
2010. szept. 4. 21:58
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem tartok vírusirtót, és több mint tíz éve egyetlen vírusom sem volt. Szóval az ilyen "veszélyben vagy" meg "nem vagy biztonságban" szövegeken csak röhögni tudok.


Nem akarsz vírusos lenni? Akkor ne töltsd le a vírust. A rezidens vírusirtó csak lassítja a géped.

2010. szept. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én se használók vírusirtót vagy 3-4 éve.. Soha sem volt gondom.. Két hetente lefuttatom Antispy-t és a malwarebytest miegymást,néha online vírus ellenőrzőt. Soha sem szedtem be semmi komoly dolgot.. És a lényeg sokáig jó a windowsom,nem lassul be és nem kell sűrűn újra telepítenem :-)
2010. szept. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért én nem játszanék evvel a "nekem nemkell vírusírtó" nevű hazárdjátékkal. Akkor inkább legyen +50Mb a RAM-ba de nekem ne nyúlkáljon senki a gépembe. Mondjuk Linux alatt más.
2010. szept. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyszer láttam egy filmet miszerint ha be van kapcsolva a géped van élő internetkapcsolatod ha nem megy se msn se böngésző se fájlcsere se semmi akkor is 12 perc alatt 50% valószínőséggel beugrik valami vírus
2010. szept. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ESS nagy frissitése: 4-ről 4.2-re, ki volt kapcsolva a védelem, a tűzfal is. Elmentem mást csinálni, közben a gyerek felment a netre, úgy tíz percre. Ez elég volt, hogy két trójai és egy féreg bejusson a gépre! Mire visszamentem és kikapcsoltam a netet, irthattam a vírusokat.
2010. szept. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor nem a vírusok jelentenek veszélyt a gépedre, hanem a gyerekek.
2010. szept. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!