Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem enged be az instagram....

Nem enged be az instagram. Szelfis hitelesítést kér, de hibát ír ki beküldésnél. Ötlet?

Figyelt kérdés

Kb egy hete, egyik pillanatról a másikra kidobott az instagram és videós-arcfelismerő hitelesítést kért. Megcsináltam, rányomtam a küldésre, aztán kiírta, hogy "hiba történt feltöltéskor. kérjük, később próbálja meg újra"...


Ez egyébként a zenekarom profilja, nem is a sajátomé. Ha a sajátom lenne, az nem is érdekelne, simán csinálnék újat. A profil még egyébként látszik kívülről.


A lényeg, hogy nyilván megpróbáltam csomószor később is, de mindíg hibát írt ki. Letöröltem, újra felraktam a legfrissebb verziót, semmi. Sőt konkrétan a legfrissebb verziónál simán fehér lett a képernyő vagy azt írta ki, hogy hálózati hiba...

Több másik telóval is próbáltam, de semmi. Ha gépen jelentkezek be, akkor meg azt írja, hogy erősítsem meg a profilom az alkalmazásban...:) A problémát egyébként jelentettem az instagram felé pár napja, de még nem érkezett válasz. Valszeg nem is fog.


Lehet azzal kapcsolatban összefüggés, hogy a facebook megszűntette az arcfelismerést?

A másik, hogy mivel zenekari profil, nem biztos, hogy a képek alapján felismerne az algoritmus, mivel nem szelfik vannak feltöltve......



2021. nov. 22. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez csak kódot kér, de nem küldik és eltűnt a profilom is. Csináltam még egyet az is. Nem egy ember panaszkodik, központi hiba lehet de basznak csinálni vele akármit is
2021. nov. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a poén, hogy fel is fuggesztik így 30 nap utan
2021. nov. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Siker! Kb 100adik próbálkozásra elfogadta..
2021. dec. 6. 03:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!