Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hupont(pont)hu oldalon sok...

Hupont(pont)hu oldalon sok évvel ezelőtt csináltam egy weblapot, mai szemmel vér ciki és törölném, viszont nem tudom az akkori email címem és jelszavam egyáltalán, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Levélben és Facebookon rég felvettem már velük a kapcsolatot ez ügyben, de semmi reakció, pedig látták...

2021. nov. 23. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod hitelesen azonosítani magad, nyilván nem fogják bemondásra senkinek az oldalát törölni, csak mert rájuk írtál. Az azonosításhoz pedig kell az e-mail és jelszó, amivel ha rendelkeznél, kimenne rá legalább a jelszó-emlékeztető, onnantól pedig már törlöd.


Az ilyen esetből legfeljebb tanulni tudsz, hogy mindent fel kell írni, és legközelebb nem jársz így. Amíg a szolgáltató nem szűnik meg, az oldalad ott marad.

2021. nov. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"mai szemmel vér ciki és törölném"

és ki tud erről? mert ha csak te + pár személy, akit k. nem érdekli, sőt már el is felejtette

akkor csak időpocsékolás

2021. nov. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mert ott a Nevem
2021. nov. 23. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!