Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tölt be az asztalin...

Miért nem tölt be az asztalin (Firefox böngésző, Win 10) rendesen a facebook egy ideje (várakozás a következőre: static xx fbcdn.net)?

Figyelt kérdés
A böngésző tudtommal automatikusan frissít. Már több hónapja ez megy, eléggé random, van amikor naponta többször is, van amikor pár nap után kezdi megint. Ilyenkor nem jelenik meg végül az oldal se rendesen, a képek zöme például nem, tehát használhatatlan. X perc múlva ráfrissítek, akkor meg egyszercsak jó. Másnál nem vettem észre, csak a facebook esetében újabban, és eléggé idegesítő tud lenni. Mi okozhatja ezt, és mit tehetnék ellene?
2021. nov. 23. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Vissza - visszatérő bug a facen. Hol jó, hol nem jó.


Nem új hibaa, már a 2010-es évek elején jelen volt időnként.

Ennyire odafigyelnek a "fejlesztők" :)


Esetleg a gyorsítótár és a sütik (cookie) törlésével próbálkozhatsz és/vagy másik böngészővel.


Ha úgy sem jó, akkor egyértelműen a face szar - már megint... KMHHH MÉG MINDIG

2021. nov. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz, azt megkérdezném még, hogy a gyorsítótár, sütik törlése után (nem igazán értek hozzá) mi az amire már nem fog emlékezni? Gondolom jelszó, de a mentett dolgaim (videók) megmaradnak-e, illetve úgy általában mi változik utána?
2021. nov. 24. 07:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Ctrl+Shift+Del > kiválasztod a "minden" opciót > Enter

Megmarad minden (mentett jelszó, videó, stb), csak azokra az oldalakra ahova be voltál lépve, újból be kell lépned.

És megpróbáltad pl. az Edge böngészőben hogyan működik a FB?

2021. nov. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kösz, értem.

Eddig még nem, de akkor megpróbálom, bár a Firefox az, amit megszoktam. Egy persze lehet, hogy baj. :)

2021. nov. 24. 10:18
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy=ez, sry
2021. nov. 24. 10:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak azért javasoltam az Edge böngészőt, mert idősebbek gépén azt szoktam beállítani a FB és messenger használatára, mert van egy olyan funkció az Edge menüjében, hogy "oldal telepítése alkalmazásként" [link] ezt ki lehet tűzni tálcára és onnan egy kattintással tudják indítani őket. Az Edge "adatvédelem" menüjében beállítom [link] hogy kilépéskor ne törölje a FB/messenger sütijeit, így be sem kell jelentkezniük minden indításnál.
2021. nov. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!