Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tinderen hol tudok bemutatkozá...

Tinderen hol tudok bemutatkozást írni?

Figyelt kérdés
Asztali gépről regisztráltam, és nem találok sehol ilyet hogy bio, vagy bemutatkozás szerkesztése, írása..

2021. nov. 26. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Valahol a fiókbeállítások között keresgélj, kell ott valahol lennie egy olyan pontnak, hogy fiók törlése, ott azt csináld végig.


Hidd el, jobban jársz.

2021. nov. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vicces vagy. De amúgy akaratlanul is majdnem rákattintottam, és folyamatosan kísért engem, lehet a Tinder is ezt akarja. Csak az a baj hogy eddig mindenhol ezt ajánlják, csak is ezért vettem a hajlandóságot, hogy kipróbáljam. Sejtem miért gondolod így, nyugodtan kifejtheted gondolataidat, ha már javaslatot adtál.
2021. nov. 26. 16:45
 3/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.


Saját tapasztalatom alapján kamus emberek (akikkel ha matchelsz, akkor vagy lepattint valami dumával, vagy szó nélkül unmatchel), kamu profilok (amik csak likeolnak, match, és semmi, nem reagál az üzire, de nem is unmatchel, vagy valami spam cuccot tol, vagy pénzért meztelen képeket árul, illetve mostmár gondolom onlyfans), vannak akik csak szivatnak (nem akarnak semmi komolyat, csak játszanak veled), illetve van olyan ritka eset, amikor össze jöhetne a dolog, csak aztán megnézi jobban a képeimet (ez mondjuk speciális eset, de gondolom annyira nem ritka) és utána mondja, hogy inkább hagyjuk.


Mondjuk ez az én tapasztalatom, meg mivel ronda pasi vagyok, ezért valószínűbb volt hogy ilyen előfordul, ha nő vagy, vagy átlagosnál jobban kinéző pasi, akkor több eséllyel indulsz

2021. nov. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Amúgy egyértelmű hogy kamu profilok, én nem embereket látok, hanem festékes vödröket. Csak az a baj hogy reménykedünk, hogy valóságos személyek, én is valószínűleg jó pár festéket belájkoltam (kínomban).

Én a 40 feletti nőket szeretem, ilyenre is kerestem rá, 30km-es körzetben volt vagy 3 nő, akik ráadásul valóságosnak tűntek.. utána a tinder elküldött "világgá".. így átállítottam, hogy kortól függetlenül nézelődjek, és ömlöttek a festékes kamu hulladékok. Voltak páran akiknek nem is volt semmilyen ember a képeiken.

Aztán azt vettem észre hogy a környékemhez berak budapesti találatokat, meg az ország másik végéből is. Jó ez annyira nem meglepő hisz csak környék+ország keresési lehetőség van. Viszont azt nem értem hogy Kazahsztán mit keresett a környékemen?! Meg cirill betűs profilok (országhatárokat nem is érint a megadott távolság). Meg használhatatlan nekem. Olyan bug lett, hogy belájkolok, azaz jobbra húzok valakit, és akkor üres lesz az oldal, frissítenem kell és állandóan ezt nyomja a képembe hogy gratulálnak hogy két kedvelésem van már, és arany, platina vagy mi a f@szom prémiumért fizessek hogy lássam kik kedvelnek.

2021. nov. 26. 18:08
 5/5 A kérdező kommentje:
Már sikerült bemutatkozást írnom! Valamiért nem lehetett lejjebb görgetni. De most nagy nehezen végre sikerült.
2021. nov. 27. 12:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!