Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Www.huvospolok.hu - Biztonságo...

Www.huvospolok.hu - Biztonságos innen rendelni?

Figyelt kérdés
Néhol nem vmi magyaros megfogalmazások vannak. Tapasztalat is érdekel, ha vki rendelt már onnan.

2021. nov. 30. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem vennék innen semmit:

- Nincs feltüntetve cégnév

- Nincs székhelycím

- Nincs megadva közvetlen e-mail cím, telefonszám. A kontakt form nem e-mail cím, nem tilos, de önmagában nem elégséges.

- Nincs bankkártyás fizetési mód, vagy megbízható szolgáltatón keresztüli fizetés (pl PayPal, Barion).

2021. nov. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérdező:

A domain adataiból:

[link]

kitűnik, hogy egy magánszemély nevére van beregisztrálva, és a névszerverek Csehországban vannak.


Ha megnézed az ÁSZF:

[link]

(a hirdetett PDF formátum helyett Word formátumban van fenn ;) )

utolsó oldalát, abban megtalálható a webáruház cseh (ami EU tag, szóval lenne esély vitarendezésre) tulajának neve (feltehetőleg) levelezési postai címe és e-mail címe.


#1

"Nincs feltüntetve cégnév"

A domain adataiból és az ÁSZ-ből következtetve magánszemély üzemelteti.


"Nincs székhelycím"

Az ÁSZF-ben megtalálható (bár az utcaképet elnézve, szerintem székhelyszolgáltató címe).


"Nincs megadva közvetlen e-mail cím, telefonszám."

Van egy info-s e-mail címe a domainhez, de telefonszáma tényleg nincs.


"Nincs bankkártyás fizetési mód, vagy megbízható szolgáltatón keresztüli fizetés (pl PayPal, Barion)."

Elvileg lenne (az oldal alján öles betűkkel írják is: "Online fizetési lehetőséget biztosítunk") - lásd ÁSZF:

"8. Fizetés:


A fizetés alapvetően PayPalon keresztül, (MasterCard és Visa) bankkártyával vagy utánvéttel történik."


De nekem sem nyerte el a tetszésem - nem eléggé leinformálható (pláne, hogy külföldi - legalább lekérdezhető lenne a kereskedelmi adatbázisból [ [link] ] vagy magyar nyelvű telefonos ügyfélszolgálatot tartana fenn; vagy megtalálható lenne valamilyen nagyobb közösségi oldalon).

2021. nov. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

NEM!!!

A mérettáblázatuk semmit nem ér! L-es pólót rendeltem (53cm) kaptam egy gyerek méretűt (43cm). Vissza kellene postáznom saját költségen és utána küldenek egy jó méretűt. Elvileg! De se idom se pénzem se bizalmam...

Ráadásul a rossz véleményeket simán kitörlik az oldalról...

nov. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hűvöspolok hűvös pólók
nov. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!