Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebook egyik moderátora...

A Facebook egyik moderátora folyton kifogásolja a tartalmat. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Hirdetés létrehozásánál legalábbis. Facebook oldalamat szoktam hirdetni, de vagy a tartalomra, vagy a fotóra jön egy “elutasítva” jelige, de volt olyan is, hogy ENGEDÉLYEZTÉK a hirdetést, és másnap hirtelen ELUTASÍTOTTÁK. Kihangsúlyozom, ugyanis utólag történt ez.


Korábban ilyen probléma nem volt, az utóbbi egy hónapban van ez.

Nem politozálok, nincs benne káromkodás, sem szexualitás, úgyhogy tényleg nem értem.


Egyik nap pont görgettem a Facebookot, erre előhozott egy politikai tartalmú hirdetést, ami lássuk be, mindenki számára bicskanyitogató, aki nem ért vele egyet.


Főleg a választásokról látni ilyen videókat, Gyurcsányos ökörségeket amik engem nem érdekelnek, de még a buszmegállóban is az elk*rtuk plakát lóg a pofámba. Na erre lehet mondani, hogy uszító tartalom, én viszont közel sem voltam provokatív, kreatív tartalmat szerettem volna hirdetni, de mostanában mintha az emberek meg akarnák ezt akadályozni.


2021. dec. 1. 12:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Előbb módosítottam, most engedélyezték is, remélem ez már így marad... Ettől függetlenül nagyon bosszant a dolog, hogy nem csinálhatok azt amit akarok (normális kereteken belül.)
2021. dec. 1. 12:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom van valami szabálysértő benne, hiszen nem mindig ugyanaz a moderátor ellenőrzi. A politikai tartalom meg a káromkodás sem hiszem, hogy szabálysértő(a kettő vegyítve sem), mivel követek jó pár politikust, akik néha káromkodással illetik a másikat.
2021. dec. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Miről szól a hirdetés? Mit módosítottál rajta?
2021. dec. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2# Szokták szidni ezt meg azt, persze csak a szokásos “Magyarország szarban van xy miatt, x idő alatt semmit sem csinált” dumával, az emberek pedig a kommentszekcióban ízekre szedik egymást. De mindegy is, nem ez a lényeg. Szemléltetésképpen írtam.


3# Hasonló fotót és szöveget raktam ki, mint amit töröltek. Ez már elfogadhatónak bizonyult, aztán ki tudja, bármelyik pillanatban elutasíthatják, hiszen legutóbb is ez történt. Egyébként művészet.

2021. dec. 1. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!