Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen oldal a BITCHUTE?

Milyen oldal a BITCHUTE?

Figyelt kérdés
2021. dec. 4. 21:34
 1/1 anonim ***** válasza:
64%

A web egyik pöcegödre, egy popcorn mellett nem rossz program, de komolyan venni nem szabad semmiképpen sem.

Mint a wiki is írja összeesküvési elméletek és szélső jobbosok eszméinek kitárása. Amúgy Covid alatt felerősödött az érdeklődés irántuk, pont azért mert sok oltás ellenes tartalom fellelhető, ami még ha hiteles is lehetne túl irreális ahhoz hogy az ember elhiggye.

Pl. vakcina tartalma átváltozik csápos lénnyé, vagy éppen irányítják az embert...

Bocs az offért, én azért fel szoktam nézegetni szórakozásképpen, szóval tudom mi folyik ott, am. ha valaki komolyan gondolja az ott látottakat azért egy szakértői beszélgetést mindenképpen megér, akár egy orvossal vagy egy olyan szakemberrel aki az adott témában képben van, hogy lássa teljes irreleváns az oldal tartalmilag és nem érdemes rá alapozni.

2021. dec. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!