Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kellene egy seed szerver...

Kellene egy seed szerver melyiket érdemes használni és miért?

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 11:59
 1/2 anonim válasza:

Hello.Én nemsokára újjítok újabb hónapot, a seedSYS-nél ,1 hónapja használom már és nagyon jó.a sebességgel gond nincsen.eleinte úgy voltam vele h kell a nagy arány,amit letöltök legalább 1x töltse vissza.kissé meglepett mikor este beállítottam egy 2gigás torrentet másnap mire hazajöttem a melóból 100giga fel volt töltve.nem hittem a szememnek :)csak külföldi olalakon használom de a sebességgel nincs gond.1től 5mb/s az átlagos sebesség.ha nagyon friss torrentet csípek el nem ritka h 6-7mb/s körül is tölt fel.

mindemellett nagyon korrekt is.korrekt és gyors is.csak ajánlani tudom.

2011. jan. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Elég régóta használok már seed szervert, és már belefutottam egy pár rosszba.

Leírást ugye lehet mindenhez találni interneten, ma már bárki összerak egy szervert. Ez miatt viszont sajnos rengeteg a komolytalan próbálkozó. De amilyen a mosdó, olyan a törölköző: mindig nézd meg a weboldalt. Ha tele van helyesírási hibával, és/vagy látszik, hogy 2 óra alatt dobták össze, kerüld el.


Jó pár cégnél voltam már, de szerintem a [link] magasan a legjobb. Már 1-2 évvel ezelőtt is náluk voltam, most nyáron újraindultak, ugyanazzal az árral, de nagyobb tárhellyel, sebességgel.

2012. aug. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!