Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a Telekomos internetet...

Ha a Telekomos internetet etherneten keresztül csatlakzotatom miért nem működik?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy ha a Telekomos internetet etherneten keresztül csatlakzotatom miért disconnectel amikor jónak látja? Mármint random játék közben, avagy videó nézés közben egy pillanatra lecsatlakozik (az óra melett a kapcsolat jel eltűnik utána hupp vissza jön) Ez nagyon idegörlő tud lenni. Előző szolgálatónál ilyet nem tapasztaltam. + Ha átváltok WiFi-re és letiltom az ethernetet/ avagy kihúzom. Akkor működik(mármint a disconnectelés az megszűnik), csak a wifi-t instabilnak érzem és ezért szeretném ha kábelről menne. Valami megoldást tudtok-e javasolni? Vagy volt-e már hasonló problémája? Egy routert már ketté fejeltem, a szolgáltató cserélte is de a probléma ugyanúgy fent áll xdddd Milyen beállítás segítene? Egy ZTE Speedport entry 2i az eszköz, ha ez segít bármit is. Telekomos fórumon találtam már hasonló hibát( [link] ), de megoldás ott sem volt rá azért fordultam hozzátok. Előre is köszi a helpet.

#internet #ethernet #Telekom #CsatlakozásHiba
2021. dec. 10. 01:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Másik LAN port az Entry-n volt tesztelve?

Másik ethernet kábel?

Más eszköz LAN-on csatlakozva produkál ilyet ugyanarról a LAN portról ugyanazzal a LAN kábellel?

Ha PC/laptop akkor a hálózati kártya rendben van-e? (illesztőprogram volt-e frissítve? esetleg egy törlés telepítés, ha nincs elérhető frissítés)


De mivel volt eszközcsere, sanszos, hogy a te eszközödben van a hiba, ez lehet a kábel vagy a hálózati kártya.

2021. dec. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Másik LAN portokon is produkálta ugyanezt a problémát. Az előző szolgáltató modemének megmaradt ethernet kábelével is próbáltam azzal is fent állt ez a probléma. Nem gondolnám, hogy az én eszközömmel lenne a baj abból kifolyólag, hogy az előző szolgáltató eszközénél nem volt ez probléma jelen. :S De holnapi nap folyamán a régi laptopom előkeresem, és megnézem, hogy a probléma ott is előjön-e, próba cseresznye.
2021. dec. 12. 00:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!