Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha egy hivatalos email-re kb...

Ha egy hivatalos email-re kb egy óra után kaptam választ akkor vélelmezhető hogy az nem automatikus?

Figyelt kérdés
Szóval egy hivatalos emailre kb egy órával később kaptam választ, amin látszik hogy egy előre megírt sablon üzenet, viszont ha nem azonnal kaptam ezt hanem kb egy óra után, akkor vélelmezhető, hogy emberi beavatkozás okán történt, nem egy automatizáltan vissza küldött üzenet?
2021. dec. 13. 11:40
 1/2 HakapiszikMatyi ***** válasza:
Ez attól függ, hogy van beállítva az adott "hivatal" rendszere. Általában "összegyűjti" az email-eket, és egy megadott időben küldi szét. Ez lehet épp 1 óra.
2021. dec. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
99% hogy humán-droid van oda téve, aki olvassa, próbálja értelmezi, majd az elé rakott 1~2 tucat előre megfogalmazott levél közül kiválasztja melyik illik az esetedre, és azt küldi válasznak.
2021. dec. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!