Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok mobilnetről...

Miért nem tudok mobilnetről játszani Lolt? A többi lent.

Figyelt kérdés

Mindig mobilnetről jatszottam míg nem frissítettem win11-re.

A mobilnetemmel tudok böngészni és még a játékok frissiteseit is letudom szedni de ha belépek a lol kliensbe egyből az exit gomb fogad mint ha nem lenne net.Ez miért lehet? Milyen beállítás lehet elállítva mikor hónapokig ment?



2021. dec. 15. 06:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Forgalmi díjasnak van beállítva a kapcsolat, így sokmindent nem enged rajta keresztül, hogy spóroljon az adattal.
2021. dec. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,ezt kilehet kapcsolni az internet beállításokon belül?
2021. dec. 15. 14:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jobb klikk a hálózat ikonon, hálózat és internetbeállítások, a kapcsolat alatt tulajdonságok, majd az oldal közepén a forgalmi díjas kapcsolatnál ki kell kapcsolni a beállítást. A telefonok, mobil hotspotok sugároznak egy jelet, amire ez a beállítás automatikusan beáll, és a telefonok is jelzik fent a wifi logó mellett, hogy mobil hotspoton vannak (és úgy is viselkednek, mintha mobilnetet használnál, tehát a csak wifi opcióra tett letöltések nem fognak elindulni, hiába technikailag wifi).
2021. dec. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!
2021. dec. 15. 19:45
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem javult meg hiába próbálkoztam valakinek van esetleg tippe? A Riot kliens elindul...A frissitesek is viszont mikor a lol klienst elinditom azt irja ki hogy varatlan problema lepett fel es csak kilepni tudok :( Nagyon fontos lenne mert koltozes elott vagyok es sajnos csak mobilnetrol tudok majd jatszani
2021. dec. 26. 18:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!