Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on hogy tudom elrejte...

Facebook-on hogy tudom elrejteni a bejegyzéseimet olyan ember elöl, aki NEM ismerős?

Figyelt kérdés

Szeretnék bejelölni valakit, akivel ismerjük egymást, és nagyon kedvelem. Viszont mielőtt bejelölöm, szeretném elrejteni előle a bejegyzéseimet, mert nem akarom, hogy lássa őket.

Azt tudom, hogy egy már ismerős elől el lehet rejteni. De vajon megoldható egy nem-ismerős esetén is?


Kiraktam pár olyan bejegyzést, ami valószínű nem tetszene neki, és nem akarom, hogy megutáljon vagy ilyesmi.



2021. dec. 20. 20:12
 1/2 A kérdező kommentje:
Amiatt akarom ezt, mert az egyik bejegyzése elárulja, hogy melyik politikai nézetet támogatja, és sajnos pont az ellenkező oldalon állok, és én elég sok politikai bejegyzést tettem, emiatt nem akarom, hogy azokat lássa.
2021. dec. 20. 20:17
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha már egy ismerős elől elrejtetted, ergó láthatóság egyéni, akkor a nem ismerőseid sem látnak belőle egy kukkot sem, hanem egyéni láthatósággal csak azok látják, akiknél megjelölted a pipát, hogy ő megnézheti, mint például a történet azaz sztori láthatósága is pont ugyanilyen, ha már egy ismerős nem láthatja, akkor ismeretlenek végképp nem láthatnak belőle egy kukkot sem.
2021. dec. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!