Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a teendőm ilyenkor?

Mi a teendőm ilyenkor?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy terméket Emagról, ami igazából téves rendelés volt, terméket megkaptam, de viszont rámentem utána arra, hogy termék visszaküldése futárral, ennek folyamata úgy működött volna, hogy a futár eljön a termékért, aztán bevizsgálják a terméket ahonnan rendeltem, és ha hibátlannak találják akkor visszaküldik a pénzemet, de itt most az történt, hogy a futár nem jelentkezett még egy hónap után sem, viszont a pénzt meg visszaadták…

Most kicsit kellemetlenül érzem magam emiatt, nem értem ezt a helyzetet most, hogy miért küldték el a pénzt ha a termékért el sem jöttek, el sem vitték?!

Járjak utána vagy most mit csináljak? Emagnak hiába írok, hiába hívom nem reagálnak, onnan tudom, hogy régebben érdeklődni akartam valami miatt de soha nem reagáltak semmire sem



2021. dec. 22. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
A futárszolgálatuk eléggé el van havazva a kiszállításokkal blackfriday óta (sok hetes késésekben vannak), talán majd ha egyszer végére érnek annak, akkor jelentkeznek a visszáruért.
2021. dec. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De ez úgy működik elvileg, hogy előbb elviszik… bevizsgálják, aztán ha oké, akkor utalnak.. addig nem.

El se vitték, pénzt meg elutalták.

2021. dec. 23. 20:45
 3/5 anonim ***** válasza:
El vannak havazva, de nagyon. Valószínűleg fogalmuk sincs, éppen hol "járnak" a kiküldött és visszárus termékeik. Majd hetek múlva kiegyenesednek a dolgaik. :) Csak tartsd becsomagolva a cuccost, ha véletlenül mégis jelentkezne érte a futár, ne kelljen kapkodnod - de ne rágd magad rajta, te nem hibáztál. Mikor észreveszik majd jelentkeznek.
2021. dec. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy már eladtam..

Egy hónap után sem jelentkeztek… kénytelen voltam eladni

2021. dec. 23. 21:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, jogi szempontból akkor így már más a leányzó fekvése... :(
2021. dec. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!