Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Qbittorentnél miért lassult...

Qbittorentnél miért lassult be a letöltés?

Figyelt kérdés

Hetek óta teljes sebességgel töltöttem le de pár napja teljesen meghülyült a program, másodpercenként ugrál 20kb/sec és 11mb/sec között a letöltés. Átlagban olyan 2-3mb/sec-el tölt csak a 11 helyett. Néztem több speedtest-et és mindenhol stabilan hozza a vezetékes netem a 75-85 megabitet. Emellett néha lefagy a program mikor a beállításokat nyitnám meg, de 1 perc gondolkodás után működik tovább.


Évekig utorrentet használtam de mindenhol írják váltsunk qbittorrentre de ez még szarabbnak tűnik. Van benn vagy 100 torrentem a listában ezért nem cserélném le másikra de mi lehet a baj?

4.3.9 verzió, win 10



2021. dec. 23. 12:23
 1/1 anonim ***** válasza:
A HDD lesz a baj, mivel nem szekvenciálisan írsz rá, a fejnek ugrálni kell, amikor ugrik, akkor esik be a sebesség. Ha még a 100 torrentből csak 5-öt fel is töltesz közben, az rátesz egy lapáttal. Kapcsolj be némi írás cachet az operációs rendszerben, az segíthet, de ramot használ, így ha valami más is terheli közben, például játék, akkor teljesítmény problémába ütközhetsz.
2021. dec. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!