Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem seedel a Qbittorrent?

TomW kérdése:

Miért nem seedel a Qbittorrent?

Figyelt kérdés

Sok éve használom. Újra telepítettem a Windows 10et. Feltettem a Qbittorrent 4.3.9et, letöltötem azt a torrent fájlt, aminek a vissza seedelésével félben voltam. de azt írja: elakadt.

Nézem a trackereket:

Állapot: Letiltva ennél a torrentnél

Üzenet: ez egy privát torrent

Kényszerített újrajelentés nem használ.

Elakadt, aktivitás menüben : stopped



sajnos, nem tudom, hogyan tovább.



2021. dec. 24. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
DHT, PeX és LSD soroknál kell ezt látnod, ezek szürkék. Alatta van a tényleges tracker címe, és ott van az a státusz vagy hibaüzenet, ami fontos lehet. Elakadni akkor szokott, ha valami nincs rendben a fájlokkal ellenőrzés után - például megtelt a meghajtó, esetleg olyan elérési útra mutat ami még/már nem létezik, akár fájlrendszer korlát miatti ütközés is lehet - ezek mind olyan dolgok ami miatt az adatok beolvasása vagy írása nem lehetséges.
2021. dec. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az elakadt azt jelenti, hogy még nem töltötte le teljesen.
2021. dec. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1/2 nonim:

DHT, PeX és LSD soroknál kell ezt látnod -igen.

Alatta a tracker hibaüzenete: Nem működik.

ezexerint megvan a probléma, köszi!

Szerinted tudok bármit tenni?

2021. dec. 24. 20:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Frissen letöltött torrent az oldalról, vagy pedig régieket emeltél be? Lehet hogy időközben trackert váltott az oldal, és a régit lekapcsolták, ezért nem kapcsolódik rá a torrent (nCore-on volt egy váltás idén például). Ilyenkor újra le kell tölteni az oldalról.
2021. dec. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Először a régi torrentet használtam, és a letöltött anyagot újra ellenőriztettem. Így nem ment.

Utána letöröltem a letöltött anyagot, és újra letöltöttem a torrent fájlt. Így sem megy.

2021. dec. 24. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!